Öğrenci Değişim Programları

İngiltere Değişim Programları

İngiltere Değişim Programları
4.6
988
(988 değerlendirme)
4.6

İngiltere değişim programları sizlere büyülü bir ülkenin kapılarını sonuna kadar aralıyor. Eğitim ve yaşam kalitesinin en yüksek seviyede seyrettiği İngiltere, sunduğu öğrenci değişim programları ile lise veya üniversite eğitimi gören Türk öğrencilere eşi bulunmaz bir yurt dışı tecrübesi vadediyor.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraOxfordCambridgeBrightonBournemouthEastbourneManchesterBristolTorbayIsle of Wight
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraOxfordCambridgeBrightonBournemouthEastbourneManchesterBristol
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraOxfordCambridgeBrightonBournemouthEastbourneManchesterBristol
EF ACADEMY

EF ACADEMY

14-19 Yaş
1-4 yıl
Yatılı Okullar
75 ülkeden gelen öğrencilerle birlikte eğitim alın. Uluslararası diploma sahibi olun ve en iyi üniversitelerin kapısını aralayın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Oxford
EF Yurt Dışında Üniversite Hazırlık

EF Yurt Dışında Üniversite Hazırlık

16 + Yaş
6 ay ve üzeri
Dünya çapında 200'den fazla ortak üniversiteden birine garantili giriş hakkı kazanın ve uluslararası kariyerinizi başlatmak için gerekli becerileri geliştirin.
Merkez: İngiltere
Şehir: OxfordCambridge

İngiltere Değişim Programları

İngiltere sınırları içerisinde eğitim görmek için senelerce beklemeyin. İngiltere değişim programları ile istediğiniz yaşta, istediğiniz şehirde eğitim alabilirsiniz. Ankara Antlaşması ve sponsorluk imkanları özellikle Brexit’in devreye girmesiyle her geçen gün daha güç hale gelmektedir. Durum böyle olunca İngiltere’de yaşamak için daha direkt ve sonuca yönelik yöntemlere ihtiyaç duyulmaktadır. İngiltere öğrenci değişim programı bu konuda hem süreci hızlandırmakta, hem de ret olasılığı olmadığından stressiz bir prosedür sunmaktadır. İngilizceyi baştan öğrenmek veya İngilizcenizi geliştirmek adına yazılabileceğiniz bir dil programı ile İngiltere’de tutunmanın ilk halkası olan İngiltere değişim programına adım atacaksınız.

İngiltere Üniversite Değişim Programı

İngiltere’de üniversite veya lise okumak istiyorsanız, İngilizcenizi kabul edilebilir bir seviyeye taşımanız gerekmektedir. EF’in eğitim sektöründe 50 yılı aşkın bir tecrübe ile sizlere sunduğu İngiltere programları ile dil eğitimi aldıktan sonra seçeceğiniz şehirde İngiltere üniversite değişim programınızdan maksimum verimi alabileceksiniz. Aynısı İngiltere lise değişim programları için de geçerli. Her yaşa, her bütçeye ve her seviyeye uyacak program seçenekleriyle EF dil programları hayatınızda yeni bir sayfa açmanızı garanti altına alıyor. İngiltere değişim programları ile İngiltere’nin en seçkin merkezlerinde bu eşsiz kültürün tadını çıkaracak, sıcak yerel halk ile kaynaşacak ve hayat standardınızı katlayacaksınız.

İngiltere Öğrenci Değişim Programları için İlk Adım Nedir?

İngiltere’de lise veya üniversite okuma yolunda ilk adımınızı atmak adına EF’in sizlere İngiltere’de 8 farklı şehirde sunduğu dil programlarını inceleyebilirsiniz. Hemen bir ücretsiz fiyat kataloğu indirerek bu büyülü macera için yerinizi ayırtın.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.