İngiltere Değişim Programları

İngiltere değişim programları sizlere büyülü bir ülkenin kapılarını sonuna kadar aralıyor. Eğitim ve yaşam kalitesinin en yüksek seviyede seyrettiği İngiltere, sunduğu öğrenci değişim programları ile lise veya üniversite eğitimi gören Türk öğrencilere eşi bulunmaz bir yurt dışı tecrübesi vadediyor. Londra, Brighton ve Oxford’ın dahil olduğu 8 farklı şehirde alabileceğiniz İngiltere öğrenci değişim programı ile İngilizcenizi geliştirirken program gereği alacağınız İngiltere öğrenci vizesi Büyük Britanya’da serbest dolaşım yapmanızı sağlayacak. İngiltere’de üniversite eğitimi almak ve İngiltere’de yaşamak adına ilk adım niteliği taşıyacak İngiltere değişim programı seçenekleri için ücretsiz fiyat kataloğumuza göz atabilirsiniz.

İngiltere Değişim Programları

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraCambridgeOxfordBrightonManchesterBristolBournemouthEastbourne

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraCambridgeOxfordBrightonManchesterBristolBournemouthEastbourneTorbayIsle of Wight

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraCambridgeOxfordBrightonManchesterBristolBournemouthEastbourne

EF ACADEMY

14 - 19 Yaş
1-5 yıl
Yatılı Okullar
75 ülkeden gelen öğrencilerle birlikte eğitim alın. Uluslararası diploma sahibi olun ve en iyi üniversitelerin kapısını aralayın.
Merkez: İngiltere
Şehir: OxfordTorbay

EF Yurt Dışı Üniversite Hazırlık

16 + Yaş
6 ay ve üzeri
Hazırlık programları ile İngilizce ve Almanca konuşulan bir ülkede üniversite programlarına yerleşin.
Merkez: İngiltere
Şehir: CambridgeOxford

İngiltere Değişim Programları

İngiltere sınırları içerisinde eğitim görmek için senelerce beklemeyin. İngiltere değişim programları ile istediğiniz yaşta, istediğiniz şehirde eğitim alabilirsiniz. Ankara Antlaşması ve sponsorluk imkanları özellikle Brexit’in devreye girmesiyle her geçen gün daha güç hale gelmektedir. Durum böyle olunca İngiltere’de yaşamak için daha direkt ve sonuca yönelik yöntemlere ihtiyaç duyulmaktadır. İngiltere öğrenci değişim programı bu konuda hem süreci hızlandırmakta, hem de ret olasılığı olmadığından stressiz bir prosedür sunmaktadır. İngilizceyi baştan öğrenmek veya İngilizcenizi geliştirmek adına yazılabileceğiniz bir dil programı ile İngiltere’de tutunmanın ilk halkası olan İngiltere değişim programına adım atacaksınız.

İngiltere Üniversite Değişim Programı

İngiltere’de üniversite veya lise okumak istiyorsanız, İngilizcenizi kabul edilebilir bir seviyeye taşımanız gerekmektedir. EF’in eğitim sektöründe 50 yılı aşkın bir tecrübe ile sizlere sunduğu İngiltere programları ile dil eğitimi aldıktan sonra seçeceğiniz şehirde İngiltere üniversite değişim programınızdan maksimum verimi alabileceksiniz. Aynısı İngiltere lise değişim programları için de geçerli. Her yaşa, her bütçeye ve her seviyeye uyacak program seçenekleriyle EF dil programları hayatınızda yeni bir sayfa açmanızı garanti altına alıyor. İngiltere değişim programları ile İngiltere’nin en seçkin merkezlerinde bu eşsiz kültürün tadını çıkaracak, sıcak yerel halk ile kaynaşacak ve hayat standardınızı katlayacaksınız.

İngiltere Öğrenci Değişim Programları için İlk Adım Nedir?

İngiltere’de lise veya üniversite okuma yolunda ilk adımınızı atmak adına EF’in sizlere İngiltere’de 8 farklı şehirde sunduğu dil programlarını inceleyebilirsiniz. Hemen bir ücretsiz fiyat kataloğu indirerek bu büyülü macera için yerinizi ayırtın.