İngiltere Yaz Kampları

İngiltere yaz kampları ile bir yandan harika bir tatil geçirirken bir yandan da İngilizce'nizi geliştirin. Tüm İngiltere içinde kimi şehirlerde sadece yazın açık olmak üzere, kimi de tüm yıl boyunca açık olan değişik şehirlerde kamplarımız bulunuyor. Rahatlıkla İngilizce konuşmanızı sağlayacak en kaliteli dil kursları ile İngiltere yaz kampları sizlere İngilizce eğitiminizde büyük kolaylıklar sağlayacak.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraCambridgeOxfordBrightonManchesterBristolBournemouthEastbourneTorbayIsle of Wight

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraCambridgeOxfordBrightonManchesterBristolBournemouthEastbourne

Seçiminizi en popüler şehirler arasından yapın

İngiltere Yaz Kampına Katılın

Unutulmaz bir tatil yaşarken İngilizcenizi en ileri noktalara taşımak istiyorsanız İngiltere'de yaz kampına katılmak sizin için en iyi seçim olacaktır. Benzersiz tarihi ile Londra şehri ya da üniversite şehirleri olan Oxford veya Cambridge'den yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Derslerden sonra Brighton sahilinde yürüyebilir ya da Avrupa'nın en büyük dönme dolaplarından olan London Eye'ı ziyaret edebilirsiniz. Seçeneklerinizi görmek için şimdi kaydolun!

Yaz Kampı İle İngilizce Öğrenin

İngiltere'deki yaz kamplarımızda planladığımız bu kadar çok heyecan verici aktivite varken gerçekten İngilizce öğrenip öğrenemeyecek olduğunuzu merak ediyor olabilirsiniz. Cevap hiç kuşkusuz evet. Tüm İngilizce yaz kamplarımız deneyimli öğretmenlerimiz ve yenilikçi metotlarımızları günde en az 3 saat İngilizce eğitimi vererek kendinizi İngilizce konuşurken güvende hissetmenizi sağlayacaklar. Etkileşimli ve uygulamaya dayalı İngilizce eğitim teknikleriyle oldukça eğleneceksiniz. Burası bir okul gibi değil! Burada siz kendinizi tatilde gibi hissederken, zihniniz İngilizce öğrenmek ve konuşmak için sürekli çalışıyor olacak.