İtalyanca Öğrenmek

İtalyanca öğren ve İtalyan kültürünü bizzat deneyimle! Bir ülkeyi en iyi şekilde tanımak istiyorsanız mutlaka o ülkenin dilini öğrenmeli, oranın insanlarıyla kaynaşmalısınız. Her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapan İtalya, misafirperver yerli halkıyla ün yapmış ülkelerin başında geliyor. İtalyanca öğrenmek için İtalya'nın yolunu tuttuğunuzda ve oranın yerlileriyle iletişim kurmaya başladığınızda göreceksiniz ki; kendileri size dillerini öğretmek adına heves, heyecan ve tutku ile sıraya girecekler! İtalyanca dili ve İtalyanca öğrenmek, her anlamda cezbedici bir plan.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İtalya

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İtalya

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İtalya

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İtalya

Seçiminizi en popüler ülkeler arasından yapın

İtalyanca Öğren

İtalyanca öğren ve İtalyan kültürüne bir de böyle bak. Tatil için İtalya planları yapıyorsanız; İtalyanca öğrenerek yerel halktan nerelere gidilmesi gerektiği konusunda ipuçları alabilir, kimsenin bilmediği saklı cennetleri öğrenebilirsiniz. İtalyanlar misafirperverlikleri ve yardım severlikleri ile meşhur olduklarından onlarla İtalyanca pratik yapmak istediğinizde sizi geri çevirmeyeceklerdir. Konuşmalarınız boyunca ekstra vurgu için ellerinizi ve vücut dilinizi nasıl kullanabileceğinizi yine kendilerinden öğrenebilir, dünyaca ünlü İtalyan mutfağında yemeklerin tadını da çıkarabilirsiniz. Kalabalık olmayan sınıflarımız sayesinde hızlı İtalyanca öğrenme ve İtalyan kültürünü yakından tanıma keyfine erişeceksiniz. EF ile yurtdışında İtalyanca öğrenmek sandığınızdan çok daha kolay!

İtalyanca Öğrenmek Neden Önemli?

  • İtalyanca kalite, klas ve karizmanın sembolüdür
  • İtalyan kültürü dünyanın en zengin kültürlerinden biridir
  • Sanat alanında İtalya başı çeker, eserleri anlamak ve doğru yorumlamak için İtalyanca öğrenmek kilit rol oynar
  • İtalya'da yaşamak veya İtalya'da çalışmak için olmazsa olmaz bir koşuldur
  • Yurtdışında İtalyanca öğrenme ile kapısını aralayacağınız çok sayıda kariyer alanı mevcuttur
  • Sıcakkanlı İtalyan halkı ile kaynaşmak adına harika bir fırsattır

EF ile İtalya'da İtalyanca öğrenme için aşağıda sıralamış olduğumuz İtalyanca programlarımıza göz atmanızı veya ücretsiz kataloğu istemenizi öneririz. Her yaş grubu ve zaman aralığına uyarlanabilecek planlarımızdan size uyan bir tanesini mutlaka bulacaksınız.

İtalyanca Dünyanın En Güzel Dillerinden Birisi

Birçok insan İtalyancanın dünyanın en güzel dillerinden biri olduğunu düşünür, bu açıdan yurtdışında İtalyanca öğrenmek kesinlikle mantıklı bir karardır. İtalyanca kulağa hoş gelen bir dil olmasının yanı sıra sanat tarihi, müzik ve yemek gibi alanlarda öğrenci olanlar ve bu konularla ilgilenenler için önde gelen dillerden biri. Eğer bir opera hayranıysanız, İtalyanca öğrenmek ile neden İtalyan olmayan müzisyenlerin bile operalarını İtalyanca olarak yazdığını anlayabilirsiniz. Yerel tatlara özel bir ilginiz varsa, İtalyanca öğrenme serüveniniz süresince edineceğiniz sayısız arkadaşınızla ülkeyi keşfe çıkarak İtalyan mutfağı ve onun gizli kalmış lezzetlerine, kendi ülkenizde tadına bakamayacağınız ziyafetlerine yelken açabilirsiniz. İlgi alanınız futbol ise, İtalya'nın köklü futbol kulüplerinin yüzlerce yıllık stadyumlarında tarih yazılışına bizzat tanıklık edebilirsiniz. İtalyanca öğrenmek istiyorum diyorsanız EF'in 50 yıllık tecrübesine güvenin!

İtalyanca Öğrenmek İstiyorum, Sonraki Adım Nedir?

Kitleleri peşinde sürükleyen İtalyancayı öğrenmek için girişimlerinize hemen start verebilirsiniz. Dilediğiniz Pazartesi başlayabileceğiniz İtalya öğrenme kurslarımız ile hayatınızda yeni bir sayfa açılacak. İtalyanca öğrenme fiyatları için hemen ücretsiz fiyat kataloğu indirin, İtalyanca maceranız başlasın! İtalyanca seviyenizi tespit etmek için ücretsiz online sınavımızı yaparak 10 dakikada sonuç alabilirsiniz.