Roma Dil Okulları

Roma dil okulları sizleri İtalya'nın kalbine davet ediyor. Kısa bir tatil mi istiyorsunuz? Ya da bir yılınızı bu güzel dili mükemmelleştirmek için, moda, sanat ve tarihi birebir yaşayarak öğrenmeyi mi planlamıştınız? EF ile Roma dil okullarında İtalyancayı öğrenmek çok kolay!

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma

Neden Roma'yı seçmelisin

Roma'da İtalyanca kursu alarak hem kültürel bir tatil geçirmiş olacaksınız hem de İtalyancanız A'dan Z'ye gelişecek. Bizlerin sizlere sunmuş olduğumuz Roma'da İtalyanca kursu ile öncelikli olarak konuşma ve iletişime yönelik dersleriniz sonucunda hemen konuşmaya başlayacaksınız. Bu arada tabii ki Roma'nın yoğun tarihini, kültür ve sanat mecralarını gezip görmek için de bolca boş vaktiniz kalacak. Sizlere sunduğumuz Roma dil okulları hem bütçenize hem de ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla cevap verecek.