OKULLARIMIZ AÇIK! Detaylı bilgi almak için bizi arayın

Çin'de Çince Öğrenmek

Çin'de Çince öğrenmek, kendinizi bu köklü kültürün içine sokarak bir dünya vatandaşı olmanıza katkıda bulunacak. Çin'de Çince öğrenmeye karar verdiğinizde kendinizi göz kamaştırıcı bir kültürün içinde bulacak, bu muhteşem dili öğrenirken geleceğinize de yatırım yapacaksınız. Hayatınızı değiştirebilecek potansiyelde bir karar olan Çin'de dil öğrenmek, sektörde 50 yılı aşkın tecrübesi bulunan EF Education First garantisiyle çok daha kolay ve hızlı. Size Çin'in kapılarını açmamıza izin verin, geleceğinizi planlamaya başlayalım.

Çin'de Çince Öğrenmek

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Çin
Şehir: Şangay

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Çin
Şehir: Şangay

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Çin
Şehir: Şangay

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Çin
Şehir: Şangay

Çin'de Çince Öğrenmek

Kariyerinizi bir adım ileri götürmek veya geleceğinizi sağlam planlamak istiyorsanız Çin'de Çince öğrenmek eşi bulunmaz bir fırsatı sizlere sunacaktır. Açık ara dünyanın en çok konuşulan dili konumunda bulunan Çinceyi ana vatanında öğrenmek kadar direkt ve garantili bir sistem düşünülemez elbette. EF olarak eğitim sektöründeki 50 yıllık uzmanlığımız ile size unutulmaz bir Çin macerası yaşatmaya söz veriyoruz. Görkemli Çin kültürü ve misafirperver Çin halkını daha yakından tanıyarak Çin'de Çince öğrenmek, reddedilmesi zor bir teklif olacak!

EF ile Çin'de Çince Öğren

Çince öğrenme; hem dilin zorlayıcı özellikleri, hem de bambaşka bir kültüre açacağı kapılar ile özel olması gereken bir deneyimdir. Dünyanın en geniş özel eğitim ağına sahip EF Education First'ün dünyaca tanınan EF Efekta eğitim sistemi, dil sertifikaları, kendine ait kampüsü ve ülke içi sosyal aktiviteleriyle bu tecrübeyi bir serüvene dönüştürmeniz hiç de güç olmayacak. EF ile dil yolculuğunuza başladığınızda akademik ve profesyonel alanda farklılık yaratmanın en güvenli yollarından birinin Çin'de Çince öğrenmek olduğunu göreceksiniz.

Çin'de Çince Öğrenmek için Nasıl Harekete Geçmeli?

Çince öğrenmek konusunda ilk adımı atmaya hazırsanız, Çin'de bulunan Çince kampüsümüzün tüm seçenekleri ve fiyatlarına göz atmak için ücretsiz fiyat katalogu indirerek bu heyecanlı yolculuğa start verebilirsiniz.