OKULLARIMIZ AÇIK! Detaylı bilgi almak için bizi arayın

Çince Öğrenmek

Çince öğren ve içinde bulunduğumuz çağı yakala! Çince öğrenmek, günümüz dünyasında Çin'in yavaş yavaş büyümesi, teknoloji ve ticarette hızlı rakiplerini sollayan bir otorite haline gelmesi sonucunda daha fazla önem kazanmakta. Çince öğrenme için Pekin'in yolunu tutarak kendinizi Mandarin kültürünün içine sokmak, atılacağınız bu macerayı hem daha keyifli, hem de daha unutulmaz bir hale getirecektir. Hızlı dil öğrenme deneyiminin olmazsa olmazı dil pratiğine bu sayede günlük olarak vakit ayırabileceksiniz.


Neden Çince Öğrenmek?

  • Dünyanın en çok konuşulan dilidir (evet, İngilizceden de fazla!)
  • Çin'de yaşamak, Çin'de çalışmak veya Uzak Doğu'ya yerleşmek gibi fikirlere olanak sağlar
  • Bu özel dili bilmeniz sizi iş başvurularınızda herkesin önüne geçirir
  • Bakış açınızı genişletir ve dünyaya farklı bir çerçeveden bakmanıza ortam hazırlar
  • Bu dili doğum yerinde öğrenmeniz, oranın yerlisi gibi konuşmanızı kolaylaştırır
  • Milyarlarca insan ile ana dillerinde iletişim kurmanıza fırsat yaratır
Çince Öğrenmek

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Çin

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Çin

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Çin

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Çin

Seçiminizi en popüler ülkeler arasından yapın

Çince Öğrenmek

Çince öğrenmek her geçen gün önemini katlayarak arttırıyor. Çin’in gittikçe büyümesi ve dünyanın en büyük güçleri arasında yer almaya başlaması Çince bilen kişilere birçok fırsat sunuyor. Bu nedenle her geçen gün Çince öğrenme isteyen insan sayısında da ciddi artış görülüyor. Çinceyi yurtdışında öğrenerek bu büyüleyici kültürü anlamaya başlayabilirsiniz. Çin’de veya Singapur’da yaşayarak Çinceyi daha hızlı bir şekilde öğrenecek, aynı zamanda öğrendiklerinizi yerel halkla pratik yapma fırsatına sahip olacaksınız. Doğal olarak teoride kalmaktan kurtulup enerjinizi pratik Çinceye yoğunlaştırabileceksiniz. O yüzden dünyanın birçok ülkesinden gelen öğrencilerle birlikte Pekin veya Singapur’daki okullarımızdan birinde Çince öğrenme deneyiminizi şimdi başlatın. EF ile yurtdışında Çince öğren, çağı yakala!

Çince Öğren, Hem de Yerinde!

Çince öğrenme süreci yalnızlara derslere katılmaktan ibaret değil elbette. Çinceyi yurtdışında öğrenmek istediğiniz takdirde, kalacak bir yer de ayarlamanız gerekecek. Bu konuda size tam destek sağlıyoruz. Aile yanı konaklama seçeneğimiz bu kültürel deneyime derinlemesine dalmak isteyen öğrenciler için birebir. Çinli bir aile ile yaşadığınızda, dilinizi geliştirmek için sabah ve akşam sürekli Çince öğrenme ve konuşma fırsatı bulabileceksiniz. Eğer bağımsız yaşamak size daha uygunsa öğrenci evlerimiz de oldukça modern ve merkezi. Bu evler, aynı zamanda diğer öğrencilerle Çince pratik yapmak için de harika bir fırsat oluşturuyor. İster birkaç hafta isterseniz birkaç ay, her zaman eviniz gibi hissedeceğiniz konaklama seçeneklerimiz var. Çince öğrenmek bu şekilde çok daha interaktif ve eğlenceli.

Çince Öğrenmek İstiyorum - Fiyatlar ve Detaylar

Çince öğrenmek istiyorum diyorsanız, yurtdışında Çince maceranızı başlatmak adına hemen bir ücretsiz fiyat kataloğu indirin ve kendinizi bu büyülü dünyanın içinde bulun!