2000 USD'ye kadar indirim fırsatlarını keşfedin!
IELTS Sınavı
IELTS Sınavı

IELTS Sınavı

Bu program, İngilizce'nin iletişim dili olarak kullanıldığı yerlerde eğitim görmesi veya çalışması gereken öğrenciler için idealdir.
32 Ders/Hafta
(40 dakika/ders)
16 Genel Dil Dersleri
04 Proje oturumları
04 Özel İlgi İlgi Dersleri
02 Anlatım Oturumu
  • Seviye:
    Orta seviye/ Gelişmiş
  • Süre:
    Son Döneminiz Boyunca
  • Başlama Tarihi:
    Eylül/Ocak/Nisan/Haziran

Sınav açıklaması
Uluslararası İngilizce Dil Sınavı Sistemi olan IELTS, İngiltere, İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda dahil olmak üzere birçok ülkede üniversiteye giriş için zorunludur. Birçok üniversite, işveren, meslek kuruluşu, göçmenlik makamları ve diğer devlet kurumları tarafından tanınmaktadır. Haftalık toplam eğitim süresi 21 saat 20 dakikadır.

Merkezler:
Londra, Oxford, Cambridge, Brighton, Bournemouth, Bristol, Manchester, Dublin, Malta St. Julian's, New York, Boston, Santa Barbara, Vancouver ve Cape Town.

Sınav tanımı
Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi IELTS, İngiltere, İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda dahil olmak üzere birçok ülkede üniversiteye giriş için gereklidir. Birçok üniversite, işveren, meslek kuruluşu, göçmenlik yetkilileri ve diğer devlet kurumları tarafından tanınmaktadır.

Merkezlerimizde
Londra, Oxford, Cambridge, Eastbourne, Brighton, Bournemouth, Bristol, Manchester, Torquay, Dublin, St. Julian's, New York, Boston, Santa Barbara, Vancouver, Cape Town, Singapur, Sidney, Brisbane, ve Auckland

EF Learning Guarantee
EF'nin Öğrenim Garantisi
EF'in Öğrenme Garantisi yoğun programlarda bütün derslere katılmanız ve ödevleri tamamlamanız durumunda her altı haftada* bir seviye ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz. Göstereceğiniz performansa göre daha hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. EF Method'tan öyle eminiz ki ilerleme sağlayamazsanız, ilerleme sağlayana kadar ücretsiz eğitim alabileceksiniz. *İngilizce dışındaki diller için değişiklik gösterebilir.