EF ile rezervasyon yaptırdınız ve sorularınız mı var? Bize 08502021000 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Hızlandırılmış Üniversite Derecesi Programı
Hızlandırılmış Üniversite Derecesi Programı

Hızlandırılmış Üniversite Derecesi Programı

EF Seattle'da başlayan yoğun bir dil ve akademik çalışma programı aracılığıyla bir ABD lise diploması ve bir önlisans derecesi kazanın.
32 Ders/hafta
(40 dakika/ders)

İngilizce seviyeleri 

  • 11 aylık program: IELTS 4.0, TOEFL 343 PBT/19 iBT, UPiBT 33 veya EF SET 41 
  • 9 aylık program: IELTS 4.5, TOEFL 410 PBT/34 iBT, UPiBT 39 veya EF SET 46 
  • 6 aylık program: IELTS 5.0, TOEFL 510/62 iBT, UPiBT 45 veya 51
  • Süre:
    6,9 ve 11 Ay

Programa genel bakış 

EF Hızlandırılmış Üniversite Derecesi Programı, henüz liseden mezun olmamış öğrencilere Amerika Birleşik Devletleri'nde lise diploması ve önlisans derecesi alma fırsatı sunar. Program iki aşamaya ayrılır. Eğitimin ilk aşaması, İngilizce akıcılığınızı ve akademik yazma becerilerinizi güçlendirdiğiniz ve geliştirdiğiniz EF Seattle kampüsünde gerçekleşir. İkinci aşama, lise diplomanızı ve önlisans derecenizi ortak bir üniversitede alacağınız iki yıllık akademik çalışmayı içerir. Evdeki sınıf arkadaşlarınızdan en az bir yıl önce mezun olmanızı, ve bu sayede, hem zamandan hem harcamadan tasarruf etmenizi sağlar. Önlisans eğitiminizi tamamladıktan sonra, üniversite kredilerinizi tam bir lisans eğitimine aktararak üniversite eğitiminize devam etmeyi seçebilirsiniz.

Amerika kampüsünde yaşamak 

EF Hızlandırılmış Üniversite Derecesi Programının ikinci aşamasında, Amerikalı öğrencilerle birlikte yaşayacak ve böylece, hem İngilizcede daha fazla akıcılık kazanırken hem de önlisans derecenizi elde edeceksiniz. Washington eyaletinde bulunan Green River College, Seattle Central College, Pierce College veya Bellevue College kampüslerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca, Washington eyaletinde bulunan Green River College, Seattle Central College, Pierce College veya Bellevue College kampüslerinde eğitim almayı da tercih edebilrsiniz. Bu süreçte, akademik disiplininizi ve yetkinliğinizi en iyi nasıl uygulayacağınızı belirlemek için University Pathways danışmanınızla yakın bir şekilde çalışacaksınız.

Garantili yerleştirme 

Program, başarılı olmanız için gereken akademik niteliklerle mezun olduğunuz akredite yüksek öğrenim kurumlarıyla güvenilir ortaklıklarımız aracılığıyla bir üniversite diploma programına başarılı bir şekilde girmenizi garanti eder. 

Yer 

Birinci aşama: EF Seattle

İkinci aşama: Amerika'da bulunan ortak okullarımız Green River College, Seattle Central College, Bellevue College ve Pierce College arasından seçim yapın.

EF Learning Guarantee
EF'nin Öğrenim Garantisi
EF'in Öğrenme Garantisi yoğun programlarda bütün derslere katılmanız ve ödevleri tamamlamanız durumunda her altı haftada* bir seviye ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz. Göstereceğiniz performansa göre daha hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. EF Method'tan öyle eminiz ki ilerleme sağlayamazsanız, ilerleme sağlayana kadar ücretsiz eğitim alabileceksiniz. *İngilizce dışındaki diller için değişiklik gösterebilir.