Tokyo Dil Okulları

Tokyo dil okulları ile Japonya'da Japonca eğitiminizi başlatın. Az öğrenci içeren sınıflarıyla ve deneyimli öğretmenleriyle aradığınız kişisel ilgiyi, bu kadar zor bir dili öğrenirken bulacağınıza garanti ediyoruz. Başlangıç seviyesindeki kurslarımız sizlere Japon kültürünü ve bu metropulü tanıtacak ve sevdirecek. Fuji Dağı'nın gölgesindeki bu şehri, dünyanın en gelişmiş ve en kalabalık ulaşım sistemlerini mutlaka görmelisiniz. Tokyo dil kursları ile Japonca'yı öğrenirken tamamen değişik bu kültürün içine girip, yepyeni deneyimler edinerek, yeni yemekler yiyerek hayatınızın tatilini geçirebilirsiniz. Ama seviyeniz ne olursa olsun Tokyo dil okulları sizlere uygun bir programı oluşturacaktır.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Japonya
Şehir: Tokyo

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Japonya
Şehir: Tokyo

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Japonya
Şehir: Tokyo

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Japonya
Şehir: Tokyo