İspanyolca Dil Eğitimi

İspanyolca Dil Eğitimi
4.8
1180
(1.180 değerlendirme)
4.8

Yurtdışında İspanyolca dil eğitimi alarak bu dili, gündelik hayatta nasıl konuşuluyorsa o şekilde öğrenin. İspanyolca dil eğitimi programlarımız şu anda İspanya ve Kosta Rika'da verilmekte. Sizin için en uygun merkezimizi seçip, dünyanın en çok konuşulan bu ikinci dilini öğrenmeye ve pratik etmeye başlayın ve unutamayacağınız anılara imza atın.

İspanyolca Dil Eğitimi

İspanyolca Dil Eğitimi

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İspanyaKosta Rika
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İspanyaKosta Rika
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İspanyaKosta Rika
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İspanyaKosta Rika

Yurtdışı İspanyolca Eğitimi

Yurtdışında İspanyolca eğitimi ile uluslararası bir ortamda derslerinizi alacak ve öğrendiklerinizi sınıfta ve sosyal yaşamınızda uygulama fırsatı bulacaksınız. İster birkaç hafta ya da ay isterseniz de yıl boyunca eğitim almak isteyin, size uygun bir programımız olduğuna emin olabilirsiniz. Bize gelerek İspanyolcayı hangi amaçlar için kullanacağınız gibi detayları paylaşın ve birlikte ihtiyaçlarınıza uyacak yurtdışı İspanyolca programınızı organize edelim. İspanya'da ya da Güney Amerika'nın güzel ülkelerinden Kosta Rika'da İspanyolca dil eğitimi alarak İspanyolca dilinin farklı aksan ve şivelerini keşfedin!

Gönüllülük Programı İle Yurtdışı İspanyolca Eğitimi

Eğer gönüllülük yaparken aynı zamanda İspanyolca eğitimi almak istiyorsanız size uygun bir programımız var. Kosta Rika'daki okulumuz birkaç günden birkaç aya kadar öğrencileri çevre koruma vakfına yerleştirerek İspanyolca öğrenmelerini sağlıyor. Kosta Rika'nın yağmur ormanlarını tehdit eden tehlikeleri keşfedip ormanları korumak için neler yapılabileceğini konusunda katkıda bulunabilirsiniz. Neredeyse tümü yerli Kosta Rikalı olan diğer gönüllülerle birlikte çalışırken İspanyolca pratik yapmak için bolca imkan bulacaksınız. Yurtdışında İspanyolca eğitimi alırken dünyaya katkıda bulunma fırsatını yakalayın.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.