Yurtdışı Eğitim

Fransızca Dil Eğitimi

Fransızca Dil Eğitimi
4.7
1024
(1.024 değerlendirme)
4.7

Fransızca dil eğitimi alarak dil becerilerinizi rekor sürede akıcı hale getirebilirsiniz. Gündelik hayatta kullanılan dili, Fransız kültürünün içine girerek almanız büyük bir fark yaratır. Tüm bunların yanında, deneyimli öğretmenlerimiz ve okulumuza özel öğretim tekniği ile hiç sıkılmadan Paris ya da Nice hayatına giriş yapıp Fransızca dil eğitimi açığınızı gidereceksiniz.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Fransa
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Fransa
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Fransa
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Fransa

Merkezleri keşfet

Yurtdışı Fransızca Eğitimi

Yurtdışı Fransızca eğitim programları ile yalnızca dil becelerinizi geliştirmeyecek aynı zamanda Fransız kültürünü yerinde öğrenme fırsatını yakalayacaksınız. Paris'in kalbinde Fransızca öğrenirken derslerden sonra birçok galeriyi ve butiği ziyaret etme imkanına sahipsiniz. Alternatif olarak tamamen farklı bir Fransa deneyimi için güneşli Riviera bölgesinde öğleden sonralarınızı plajda uzanarak geçirebilirsiniz. Fransızca öğrenmek için hangi şehrimizi seçerseniz seçin, Fransızca dilini öğrenmenin ne kadar zevkli olduğunu göreceksiniz.

Bir Dünya Dili Olarak Fransizca

Aydınlanma ve Rönesans'tan sonraki birkaç yüzyıl boyunca Fransızca elitlerin dili olarak görülüyordu. Avrupa'daki tüm soylular, krallıklar ve entellektüeller birbirleriyle Fransızca konuşurdu. Aynı zamanda Fransızca eğitim görmek iyi bir eğitim aldığının ve zevkli bir insan olduğunun göstergesi sayılırdı. Günümüzde İngilizce iş yaşamının önde gelen dili haline gelmesine rağmen Fransızca hala ikinci dil olarak önemini koruyor. Yurtdışında Fransızca eğitimi aldığınızda iş yaşamında Fransızca biliyor olmanın getirdiği avantajlardan yararlanıp fark yaratacaksınız. Geleceğinize iyi bir yatırım yapın ve şimdi yurtdışında Fransızca eğitimi için kaydolun!

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.