Almanca Dil Eğitimi

Almanca dil eğitimi alarak yurtdışında dil becerilerinizi geliştirmeye ne dersiniz? Bu derin kültürün içinde yaşayarak hem dili daha iyi anlayıp kavrayacaksınız, hem de en iyi Almanca dil eğitimini alırken teknik ve gündelik Almancayı bir arada öğrenebileceksiniz. Sınıfların dışında, Almanca dil eğitimi rutininizin bir parçası olarak Münih ve Berlin'de hazırladığımız birçok aktivitede de yer alabileceksiniz. Almanca eğitim için zaman kaybetmeden danışmanlarımızla görüşün.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Almanya

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Almanya

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Almanya

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Almanya

Seçiminizi en popüler ülkeler arasından yapın

Almanca Dil Eğitimi

Almanca dil eğitimi ile dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri olan Almancayı, EF güvencesiyle ana vatanında öğrenin. Her bütçe, seviye ve yaşa göre şekillendirilebilecek program ve fiyatları ile yurtdışında Almanca eğitim, hayatınızın en unutulmaz tecrübelerinden birisi olmaya göz kırpıyor. İstediğiniz Pazartesi başlayabileceğiniz esnek dil programları ile Almanya'nın göbeğinde, Münih dil okulları veya Berlin dil okullarında, 2 haftadan 52 haftaya kadar çeşitlenen Almanca dil eğitimlerinden birine katılın ve Almancanızı mükemmel hale getirin.

EF ile Yurtdışı Almanca Eğitimi

Dünyaca kanıtlanmış EF Efekta eğitim sistemini kullanan EF dil okulları, 50 seneyi aşan eğitim sektörü tecrübesiyle size en ideal dil öğrenim imkanlarını sunuyor. Alanında uzman eğitmenler, fark yaratan sosyal aktiviteler ve tamamen kendisine ait olan dil kampüsleri ile EF farkını eğitimin her anında yaşayacaksınız. Her yıl binlerce öğrenciyi Almanya'ya gönderen EF ile Almanca dil eğitimi, sizin de dünyanızı aydınlatacak. Almanca eğitim ile öğrenci vizesi alarak kendinize Almanya'da yaşamak için en yüksek şansı tanıyacaksınız.

Almanca Dil Eğitimi ile İlgeniyorum, Ne Yapmalıyım?

Almanca eğitim fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, hemen ücretsiz katalog talebinde bulunarak programlarımızı inceleyebilirsiniz.