Kore Değişim Programı

Kore Değişim Programı
4.9
837
(837 değerlendirme)
4.9

Aradığınız otantik Uzak Doğu macerası için Kore değişim programı. Güney Kore’nin kalbi Seul’e yolculuk edin ve büyüleyici Kore kültürü ile birinci elden kaynaşma şansını yakalayın. Kore dizileri, K-pop ve çok daha fazlası için sizlere sunduğumuz Kore öğrenci değişim programlarını gözden geçirin.

Kore Değişim Programı

Kore Değişim Programı

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Güney Kore
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Güney Kore
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Güney Kore

Kore Değişim Programı Detayları

EF Kore değişim programı ile bir yandan Korece öğrenin, bir yandan da Kore’nin tadını çıkarın. Lise ve üniversite öğrencilerinin bir dönem veya bir seneliğine katılabilecekleri bu programın en önemli özelliklerinden birisi sosyal ile akademik hayatı dengeliyor olması. Kore öğrenci değişim programı ders kitaplarına gömülmenizi gerektirmiyor ve size dili öğretirken ülkeyi keşfetmenize de olanak tanıyor. Güney Kore’de geçireceğiniz zaman ile tam bir yurt dışı deneyimi edinecek, ayaklarınız üzerinde durmayı öğrenerek geleceğinizi planlamaya başlayabileceksiniz.

Kore Öğrenci Değişim Programları Neler Vadediyor?

Kore’nin göz bebeği Seul’de bulunan EF dil kampüsünde Korece eğitimi gördüğünüzde yalnızca Koreceyi sökmekle kalmayacak, programın sonunda tüm dünyada geçerli olacak bir dil sertifikası alacaksınız. Bunun yanı sıra 6 aylık online dil eğitimini de ücretsiz elde edebileceksiniz. Kore değişim programı sırasında ise şehir turları, ekip yemekleri, çılgın partiler ve daha birçok sosyal aktivite sizlere sunulacak. Ayrıca ücretsiz aile yanı konaklama seçeneği ile yerel bir aile ile yaşayacak ve bu kültürün özünü benimseyebileceksiniz.

Kore Değişim Programı Fiyatları ve Diğer Gerekli Bilgiler

Sizler için tüm fiyat ve planlarımızın yer aldığı bir kitapçık hazırladık: Ücretsiz fiyat kataloğu. Burada EF planlarının tamamına ulaşabilir, kendinize en uygununu seçerek yurt dışı serüveninizi başlatabilirsiniz. İddia ediyoruz: Herkese uyacak bir planımız var!

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.