Kanada Öğrenci Değişim Programı

Kanada öğrenci değişim programı ile akademik hayatınızı ayağa kaldırın. Dünyanın eğitim için sayılı adreslerinden biri olan Kanada’da lise veya üniversite yıllarınız sırasında bir değişim programına katılarak geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Her sene yüzbinlerce öğrencinin değişim programları için akın ettiği Kanada’da değişim öğrencisi olmak EF programlarıyla daha da avantajlı. Lise çağındaysanız Kanada lise değişim programı ile İngilizce öğrenebilir ve yabancı dilin faydalarını üniversite döneminde gözlemleyebilirsiniz. Bir üniversite öğrencisiyseniz Kanada üniversite değişim programı ile yerleştirme garantili üniversite hazırlık programına katılabilir veya bir üniversite döneminizi yurt dışında, Toronto veya Vancouver’da geçirebilirsiniz. Esnek ve uygun fiyatlı Kanada öğrenci değişim programları ile geleceğinizi kendiniz şekillendirin.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Kanada
Şehir: TorontoVancouver

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Kanada
Şehir: TorontoVancouver

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Kanada
Şehir: TorontoVancouver

Kanada Öğrenci Değişim Programı

Kanada ve eğitim dendiğinde akla gelen ilk şeylerden biri Kanada öğrenci değişim programı olmalıdır. Kanada’nın iki güzedi kenti Toronto ve Vancouver’da sizlere sunulan lise ve üniversite değişim programları ile hayatınızın senaryosunu kendiniz yazmaya başlayabilirsiniz. Ülkenizdeki sıradan eğitim sistemi size kendinizi ipleri başkasının elinde olan bir kukla gibi hissettiriyorsa, harekete geçme vakti gelmiş demektir. Kanada değişim programları sayesinde hayattan ne istediğinizi keşfedecek, mesleğinize şekil vermeye başlayacaksınız. Kanada öğrenci değişimi size eğitim hayatınızda beklediğiniz esnekliği sağlarken, daha önce eşine rastlamadığınız yoğun bir sosyal hayatı da kırmızı halıyla önünüze serecek. Yaş grubunuza göre Kanada lise değişim programı veya Kanada üniversite değişim programını seçerek bu maceraya dahil olabilirsiniz.

Kanada Lise Değişim Programı

Kanada’daki liseler İngilizce ve Fransızca gibi iki değerli dili öğrenmenize yardımcı olurken, aynı zamanda hayat görüşünüzü de olabildiğince geliştirecek. Kanada lise değişim programı ile hayatınızda açacağınız bu yeni sayfanın yazarı tamamen siz olacaksınız. Kanada’da lise değişim öğrencisi olarak öncelikle İngilizcenizi mükemmel bir seviyeye ulaştıracak, sonrasında ise Kanada üniversite fırsatları için şansınızı arttıracaksınız. Kanada üniversite değişim programı ise Kanada’da yaşamak isteyen öğrenciler için eşi bulunmaz bir imkan niteliğinde. Nüfusunun %22’si göçmenlerden oluşan Kanada, göçmenliğe en sıcak bakan ülke konumunda. Bu nedenle Kanada’da katılacağınız bir öğrenci değişim programı sizlere Kanada’da yepyeni bir hayatın kapıları açacaktır.

Kanada Öğrenci Değişim Programı için İlk Adım Nedir?

Kanada’ya açılan kapınız Kanada öğrenci değişim programına katılmak için fiyatlarımız ve tüm planlarımızı ücretsiz fiyat katalogu ile inceleyebilirsiniz. Hemen indirin, yeni yaşamınıza adım atın!