Öğrenci Değişim Programları

Japonya Öğrenci Değişim Programları

Japonya Öğrenci Değişim Programları
4.4
823
(823 değerlendirme)
4.4

Dünyaya farklı bir pencereden bakmak için Japonya öğrenci değişim programları. Öğrenim yıllarınızı en iyi şekilde değerlendirmek, bir yandan akademik yaşantınıza katkı yaparken bir yandan da eğitim sonrası yıllarınız için hazırlık çabasına girişmek arzusundaysanız Japonya değişim programı sizin reçeteniz. Japonya değişim programları hem lise, hem de üniversite öğrencileri için mümkündür.

Japonya Öğrenci Değişim Programları

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Japonya
Şehir: Tokyo
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Japonya
Şehir: Tokyo
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Japonya
Şehir: Tokyo

Japonya Öğrenci Değişim Programları

Japonya değişim programı, her yerde karşınıza çıkacak türden bir eğitim planı değildir. Oldukça az sayıda okul ve organizasyon tarafından sağlanabilen Japonya değişim öğrencisi imkanı, dünyanın en büyük özel eğitim ağına sahip EF tarafından görkemli Tokyo dil kampüsünde hizmet vermektedir. Japonya öğrenci değişim programları sizlere kusursuz bir Japonca eğitim sağlamakla beraber kariyer planlamanıza da yardımcı olmaktadır. Bir Japonya öğrenci değişim programına kaydolduğunuzda tüm EF ayrıcalıklardan faydalanabileceksiniz. Fiyatların içinde aile yanında konaklama, dijital eğitim materyalleri, eğitim sonrası 6 aylık online dil eğitimi gibi pek çok hizmet yer almaktadır. Ayrıca sayısız sosyal aktiviteyi de Tokyo değişim programı dahilinde ayağınıza getireceğiz.

Japonya Değişim Programı için İlk Adım Nedir?

Tokyo’nun göbeğinde bulunan bu eşsiz Japonya değişim programı için uygun fiyatlı çok sayıda dil programı hazırladık. Dilediğiniz Pazartesi başlayabileceğiniz esnek programlar ile ülkenizden ne kadar uzak olursanız olun, kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Japonya öğrenci değişim programı fiyatları için ücretsiz fiyat kataloğu ile detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.