Gençlik Kampları

Kore Yaz Kampları

Kore Yaz Kampları
4.3
887
(887 değerlendirme)
4.3

Kore’de Yaz Kampına katılmak yıllık tatilinizi geçirmek için unutulmaz bir yoldur. Kore kültürünü tecrübe etmek isteyen ve aynı zamanda kariyer hedeflerini geliştirmek isteyen hem lise hem de üniversite öğrencileri için uygun Yaz Kamplarımız bulunuyor. Kore’deki Yaz Kamplarımız dünyanın her yerinden öğrencileri çekmektedir, bu yüzden dünyanın her yerinden arkadaşlar edineceğiniz garanti edilir.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Güney Kore
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Güney Kore

Kore’de bir Yaz Kampı ile Kariyer Hedefinizi Büyütün

Kore’de mesleki yeteneklerinizi geliştirmek için özel olarak tasarlanmış Yaz Kamplarımız bulunuyor. Bir üniversite öğrencisiyseniz, Yaz kamplarımızdan birine katılmak uluslararası bir kariyere öncülük etmek için yardımcı olacaktır. Seul’ün hareketli merkezinde Korece öğrenmenin yanında, bir stajyerlik veya gönüllü çalışma şansına da sahip olacaksınız. Üniversiteden mezun olduktan sonra bir Kore şirketinde çalışmak istiyorsanız, yaz kamplarımız sizi başarı için ihtiyacınız olan akıcılık ve endüstri bilgileri ile donatacaktır.

Yazı Seul’de bir Yaz Kampında Geçirmek

Yaz aylarında, Seul’deki sıcaklık en yüksek dereceye ulaşır. Günlerinizi Yaz Kampımızda geçirdikten sonra, şehrin hareketli gece yaşamında hoş ve ılık akşamların tadını çıkarabilirsiniz. Gangam’da bir göz alıcı çatı barda kokteyl içerken veya Hongdae’de yerel müzik dinlerken, Seul’de hiçbir zaman sıkılmazsınız. Boş günlerinizde, bir kafeye gidin ve Kore’nin en sevdiği Yaz atıştırması tatlı bir buz şerbeti olan bingsu’yu deneyin. Ayrıca Gangwon-do’nun yakındaki plajların tadını çıkarabilir veya Han Nehri üzerinde su sporları yapabilirsiniz. Seul yılın her zamanı canlı bir şehirdir ancak yaz aylarında gerçek anlamda hayat kazanır. Bu yazı unutulmayacak bir yaz yapın ve Seul’de bir Yaz Kampına katılın.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.