Amerika Yaz Kampları

Amerika Yaz Kampları
4.5
906
(906 değerlendirme)
4.5

Amerika yaz kampına gitmek başlı başına apayrı bir heyecan. Asıl amacınız ister İngilizce öğrenmek olsun, ister tüm dünyadan gelen çok çeşitli arkadaşlıklar kurmak olsun, ister plajda güneşlenerek zaman geçirmek olsun size uygun bir Amerika yaz kampı mutlaka bulunuyor. California'daki bazı kamplarımız Maceralı Öğrenme programlarını bile sunuyor. Bu programlarla surf derslerini İngilizce derslerinizle kombine edebilirsiniz.

Amerika Yaz Kampları

Amerika Yaz Kampları

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Amerika
Şehir: New YorkLos AngelesMiamiHonoluluSanta BarbaraBostonSan DiegoSan FranciscoSeattle
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Amerika
Şehir: New YorkLos AngelesMiamiHonoluluSanta BarbaraBostonSan DiegoSan FranciscoSeattle

Amerika'da Yaz Kampları

Seçeceğiniz şehirde Amerika yaz kampları ile birlikte tam bir Amerikan deneyimi yaşamaya hazır olun. Miami'de güneşlenin ya da San Francisco'yu keşfedin. Küçük kasabalardan dünyanın en büyük şehirlerini içinde barındıran ABD'de İngilizce öğrenerek yalnızca dil becerilerinizi geliştirmeyecek aynı zamanda Amerikan yaşam tarzını deneyimlemiş olacaksınız. Yenilikçi eğitim yöntemlerimiz ve deneyimli öğretmenlerimiz ile sizi ilk günden İngilizce konuşturmaya hazırlayacağız. Amerika'da yaz kampına katılarak dili konuşulduğu yerde öğrenin!

Seçebileceğiniz Şehirler

ABD'de yaz kampı yapmaya karar verdiniz, şimdi sıra şehir seçiminde. EF olarak birçok şehir seçeneği sunuyor, o yüzden birçok alternatifiniz mevcut. Eğer kültür ve tarih ile ilgileniyorsanız ve boş zamanlarınızda müzeleri ve tarihi bölgeleri keşfetmekten zevk alıyorsanız Boston'da kamp yapmak sizin için ideal bir seçim olacaktır. Eğer tercihinizi deniz, kum ve güneşten yana kullanmak istiyorsanız Miami ve Honolulu harika birer seçim olacak. Kaliforniya tarzını tercih ederseniz Los Angeles, San Diego, Santa Barbara ve San Francisco arasından seçim yapabilirsiniz. Hangi yaz kampını seçerseniz seçin, eve İngilizcenizi geliştirmiş olarak geri döneceksiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.