Dublin Dil Okulları

İrlanda Dublin dil okulları ile İngilizce öğrenmek için İrlanda'ya gelmek, eğitiminiz açısından alabileceğiniz en iyi kararlardan birisi olacak. Dublin şehir kültürünü keşfetmeniz için size güzel fırsatlar tanıyor. Yurtdışında İngilizce öğrenirken Dublin dil kurslarıyla eğlenceyi de beraberinde bulacaksınız. Hemen broşür isteyin ya da bizi arayın ve uygun fiyatlardan yararlanma şansını kaçırmayın!

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İrlanda
Şehir: Dublin

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İrlanda
Şehir: Dublin

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İrlanda
Şehir: Dublin

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İrlanda
Şehir: Dublin

Dublin'de dil Okuluna Gitmek

Dublin dil okulu, sizi, tüm dünyadan gelen sınıf arkadaşlarınızla beraber tam şehrin merkezindeki lokasyonuyla her yere yürüyerek kolayca ulaşabileceğiniz ve gündelik dili her gün kullanabileceğiniz bir ortama çağırıyor. Dil kurslarımız kısa dönemli kurslar sunduğu gibi full akademik sömester ve akademik yıl kurslarını da içeriyor. Şimdi Dublin'de dil eğitim programlarımıza göz atın ve uygun fiyat seçeneklerinden yararlanma fırsatını kaçırmayın.