Brisbane Dil Okulları

Yeni bir kıtaya gitmenin ne kadar heyecan verici olacağını söylemeye gerek yoktur. Brisbane dil okulları ile Avustralya'ya olan yolculuğunuzu en kaliteli dil kursu ile birleştirerek dünyanın her yerinden gelen öğrencilerin olduğu bir ortamda en verimli şekilde İngilizce öğrenmeye başlamak için hemen kursumuza kaydolun!

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Avustralya
Şehir: Brisbane

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Avustralya
Şehir: Brisbane

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Avustralya
Şehir: Brisbane

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Avustralya
Şehir: Brisbane

Brisbane Dil Okulu

Brisbane dil kursları ile İngilizce dersleri almak hem yazılı İngilizceniz hem de sözlü İngilizcenizi geliştirirken aynı zamanda Queensland'ın başkentini keşfedebilmeniz için sizlere harika fırsatlar sunacak. Sunduğumuz Brisbane dil kursları esnek ders saatleri ile mükemmel plajları ve çok çeşitli doğa aktivitelerini deneyimleyebilmeniz için aradığınız en ideal ortamı oluşturuyor. Brisbane dil okulları bilgilerine daha detaylıca bakarak kendinize en uygun kursu bulabilirsiniz.