Seattle Dil Okulları

Seattle dil okulları, Seattle'ın harika doğasının, canlı müzik ortamının ve kahve dükkanlarının tadını çıkartmak için ideal bir yer. Tüm seviyelere uygun kurslarıyla popüler Seattle dil okulları, aktif İngilizce öğrenen öğrencilerin hem pratiği hem grameri hem de ders sonrası aktiviteleri birleştirerek spor ve sanatla dolu bir tatil geçirmeleri için en uygun ortamı hazırlıyor. İngilizce dil okuluna gitmek için Seattle oldukça ideal!

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Amerika
Şehir: Seattle

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Amerika
Şehir: Seattle

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Amerika
Şehir: Seattle

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Amerika
Şehir: Seattle

Seattle Dil Kursları

Seattle dil kursları size nereye giderseniz gidin ömrünüz boyunca faydasını göreceğiniz İngilizce becerilerinizin temelini verecek. Seattle dil kursları ile kuzey batı Amerika'nın iş ve kültür başkenti olan bu şehirde İngilizce öğrenmeye hazır mısınız?