Japonca Öğrenmek

Japonca öğren ve hayatında yeni bir sayfa aç. Japonca öğrenmek hayata bakış açınızı değiştirirken sizlere paha biçilmez bakış açıları ve kesinlikle bir benzeri bulunmayan bir beceri kazandıracak. Japonca, günümüz iş hayatında genelgeçer dillerden biridir ve bu dili öğrenmenin size kariyer basamaklarını tırmanma adına fayda sağlayacağı tartışmasızdır. EF Education First olarak bu dili ayağınıza kadar getirmiyor, sizi bu dilin kalbine götürüyoruz. Kemerlerinizi bağlayıp koltuğunuzu dik konuma getirin ve Japonca öğrenme yolculuğunuza çıkmaya hazırlanın.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Japonya

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Japonya

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Japonya

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Japonya

Seçiminizi en popüler şehirler arasından yapın

Japonca Öğrenmek

Siz de alışılmışın dışına çıkmayı sevenlerden misiniz? O halde Japonca öğrenme ile farklılaşmayı deneyebilirsiniz. Japonca öğrenmek belki de hayatınıza aradığınız yeniliği, eksikliğini hissettiğiniz macerayı dahil edebilir. Dünyanın en çok konuşulan 10 dilinden biri konumunda bulunan Japonca, 100 milyondan fazla insanın ana dili ve bu dili öğrenmeniz, size yepyeni bir dünyanın kapılarını açabilecek potansiyele sahip. Japonca öğrenme deneyiminiz süresince bir yandan yeni bir dili bilgi dağarcığınıza katmanın zevkine varacak, bir yandan da Japonya'da yerel halk ile kendilerinin ana dilinde iletişim kurmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Kendinize "Japonca öğren" diyenlerdenseniz, harekete geçmenizin zamanı geldi demektir.

Japonca Öğrenmek Neden Önemlidir?

  • Dünyanın en çok konuşulan 10 dilinden biridir
  • Japon kültürü ve Japonya insanını yakından tanıma şansı yaratır
  • Japonya'da yaşamak ve Japonya'da çalışmak için kapıları aralar
  • İş başvurularında sizi rakiplerinizin birkaç adım önüne geçirir
  • Bu deneyimi Japonya'da yaşamak dünyaya mal olmuş Japon mutfağını ilk elden tatma olanağı sunar
  • Japonya'da geçireceğiniz zaman hayata bakış açınızı değiştirir

Japonca öğrenmek için şimdiden daha doğru bir zaman olamaz. Değişen dünyaya ayak uydurmak, sıradanlıktan sıyrılırken kişisel gelişiminizi garanti altına almak için Tokyo planlarımıza göz atın veya ücretsiz katalog isteyin.

EF ile Japonca Öğren

EF olarak sizlere sunduğumuz Japonca öğrenme programının bize göre en büyük getirisi bu dili doğum yeri olan Japonya'da öğrenmektir. Üstelik rastgele seçilmiş herhangi bir şehirde değil, başkent Tokyo'da! Sizin de tahmin edeceğiniz gibi, Tokyo'da Japonca öğrenmek her gün elinize geçmeyecek bir fırsattır. Biz bu fırsatı size istediğiniz zaman, istediğin uzunlukta ve istediğiniz koşullarla sunuyoruz. Bu büyüleyici Japon kültürü içinde kendinizi kaybederken Japoncanızı geliştirebilir, geleceğinize eşi bulunmaz bir yatırım yaparken sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Tokyo'da eğitim ile kendinizi daha önce varlığından dahi haberiniz olmayan dünyaların içinde bulacaksınız. Japonca öğren ve hayatını değiştir!

Japonca Öğrenmek İstiyorum - Detaylar ve Fiyatlar

Yurtdışında Japonca öğrenmek için harekete geçmenizin zamanı geldi. Hemen bir ücretsiz fiyat kataloğu indirin ve Japonca öğrenme fiyatlarına ulaşın!