EF Pre-MBA

Lisanüstü eğitime hazırlanmak için en iyi program.
30/32 Ders/Hafta
(40 dakika/ders)

  • Süre:6,9 ve 11 Ay
  • Başlama Tarihi:Ocak/Nisan/Haziran/Eylül

EF MBA Hazırlık Programları, İngilizce veya Almanca eğitim veren bir üniversitede MBA programlarına girmek isteyen ve ana dili İngilizce veya Almanca olmayan öğrenciler için idealdir. Bu programlar, lisansüstü eğitim için ihtiyaç duyacağınız her türlü dil eğitimini, akademik bilgileri ve uzmanlık becerilerini kazandırıyor.

Kişiselleştirilmiş program

Süre açısından esnek olan EF MBA Hazırlık Programları, altı veya dokuz aylık eğitim seçenekleriyle kişiselleştirilebiliyor. İlk döneminizde haftada 40 ders eğitim alırken, diğer dönemlerde haftada 30 ders eğitim alacaksınız. Her özel ders, ilginizi çeken bir konuya odaklanmanızı sağlayacak biçimde tasarlanır, İngilizce veya Almanca konuşulan ve beklentilerin yüksek olduğu akademik bir ortamda başarılı olmak için gerekecek dil, araştırma ve ders çalışma becerilerini geliştirmenize yardımcı olur. Aynı zamanda sizi, lisansüstü programa kabul için zorunlu olan IELTS, TOEFL, GMAT ve GRE gibi sınavlara da hazırlar. 
 
 

Başarılı olmanıza yardımcı olan uzman ekip

Programınızın bir parçası olarak sizinle ilgilenecek olan Üniversite Danışmanı, lisansüstü programlarla ilgili olarak araştırma, seçme ve başvurma sürecinde size destek verecektir. EF danışmanınız, programınız boyunca yanınızda olacak.

İstediğiniz üniversiteyi tercih edin

Programınızı başarıyla tamamladığınızda MBA derecesi sunan anlaşmalı 150'den fazla üniversiteden birine kabul edilmenizi garanti ediyoruz. İhtiyaç duyacağınız tüm becerileri vermekle kalmıyor, eğitim gördüğünüz ülkede istediğiniz Master programına başvuru sürecinde de desteğimizi sürdürüyoruz.

EF'nin Öğrenim Garantisi
Tüm derslerinize katılıp görevlerinizi yerine getirdiğiniz zaman her altı haftada bir seviye ilerleyeceksiniz. Yöntemlerimizin maksimum gelişim sağlayacağını garanti ediyoruz. Dolayısıyla siz ilerleyene dek kursunuz ücretsiz devam edecektir.