EF Pre-MBA

Lisanüstü eğitime hazırlanmak için en iyi program.
30/32 Ders/Hafta
(40 dakika/ders)

  • SeviyelerOrta Üstü / İleri
  • Başlama Tarihi:Ocak / Nisan / Haziran / Eylül
  • Süre:6 ay / 9 ay / 11 ay

Başvurunuzu güçlendirin 

EF Pre-Master ve Pre-MBA Programları, uluslararası üniversitelerin lisansüstü programlarına katılmak isteyen ve yabancı dili yeterli olmayan öğrenciler için idealdir. Bu programlar, lisansüstü eğitim için ihtiyaç duyacağınız her türlü dil eğitimini, akademik bilgileri ve uzmanlık becerilerini kazandırıyor. 

Kişiselleştirilmiş program 

Süre açısından esnek olan EF PreMaster ve Pre-MBA Programları, altı veya dokuz aylık eğitim seçenekleriyle kişiselleştirilebiliyor. Seçtiğiniz akademik alana göre Uluslararası İşletme, Pazarlama, Hukuk ve Sosyal Bilimler gibi özel modüler dersler alarak lisansüstü eğitime hazırlanacaksınız. Her özel ders, ilginizi çeken bir konuya odaklanmanızı sağlayacak biçimde tasarlanarak, İngilizce konuşulan ve beklentilerin yüksek olduğu akademik bir ortamda başarılı olmak için gerekecek dil, araştırma ve ders çalışma becerilerini geliştirmenize yardımcı olur. Ayrıca, lisansüstü programa kabul için zorunlu olan IELTS, TOEFL, GMAT ve GRE gibi sınavlara da hazırlanacaksınız. 

Başarılı olmanıza yardımcı olan uzman ekip 

Programınızın bir parçası olarak sizinle ilgilenecek olan Üniversite Danışmanı, lisansüstü programlarla ilgili araştırma, seçme ve başvurma sürecinde size destek verecektir. EF danışmanınız, programınız boyunca yanınızda olacaktır. 

İstediğiniz üniversiteyi tercih edin

Programınızı başarıyla tamamladığınızda Master veya MBA derecesi sunan anlaşmalı 230 üniversiteden birine kabul edilmenizi garanti ediyoruz. İhtiyaç duyacağınız tüm becerileri vermekle kalmıyor, eğitim gördüğünüz ülkede istediğiniz Master veya MBA programına başvuru sürecinde de desteğimizi sürdürüyoruz. Birleşik Krallık'taki programlarımız haftada 30 dersten oluşur (20 saat). Diğer tüm destinasyonlar haftada 32 ders (21 saat ve 20 dakika) içerir.

EF'nin Öğrenim Garantisi
Tüm derslerinize katılıp görevlerinizi yerine getirdiğiniz zaman her altı haftada bir seviye ilerleyeceksiniz. Yöntemlerimizin maksimum gelişim sağlayacağını garanti ediyoruz. Dolayısıyla siz ilerleyene dek kursunuz ücretsiz devam edecektir.