Ocak başlangıçlı programlarımıza kayıt olun, yolculuğunuza bugün başlayın.
EF Yoğun Program
EF Yoğun Program

EF Yoğun Program

Daha hızlı ilerlemek için yoğunluğu arttırın.
32 Ders/Hafta
(40 dakika/ders)
16 Genel Dil Dersleri
04 Proje Dersleri
10 Özel İlgi Dersleri
02 Konferans Dersleri
  • Seviye:
    Başlangıç/Orta seviye/ Gelişmiş
  • Süre:
    6,9 ve 11 Ay
  • Başlama Tarihi:
    Ocak/Nisan/Haziran/Eylül

Maksimum ilerleme sağlayın
Yoğun Programımız her hafta maksimum miktarda öğrenim olanağı sunuyor. Ek kişiselleştirme seçenekleri, zorlu akademik projeler, daha geniş bir öğretim kadrosu çeşitliliğinin keyfine varacaksınız Ve çok daha fazlası - ve sonuç olarak becerileriniz hızla artacaktır.

Saatin her alanında bilgi edinin
Sınıfta beceriler geliştirerek ve onları gerçek dünyadaki durumlara uygulayarak en etkili biçimde öğrenirsiniz öğrendiklerinizi gösterebilirsiniz Ilgi çekici projeler vasıtasıyla.

Özel olarak tasarlanmış bir öğretim programı
Eğitiminiz boyunca konuşma ve yazma konusunda güvenle hazırlanacak çok yapılandırılmış bir öğretim programı ile maksimum ilerleme sağlayın. Dersler öğleden ve öğleden sonra, sınıfta ve çevrimiçi öğrenmeyi harmanlayarak yapılır

Kişiselleştirme için mükemmeldir
En popüler program seçenekimiz olan EF'nin Yoğun Programı, EF Stajı veya Gönüllülük Deneyimi de dahil olmak üzere diğer programlarınızda, eğitimlerinizden en iyi şekilde faydalanmanız için gereken esnekliği sağlayın.

SPIN Dersleri ile çalışmalarınızı belirtin
Yoğun Programımızda ayrıca, belirli ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilebilecek maksimum SPIN Ders Sayısı (haftada toplam 10 ders) sağlanmaktadır Ve istekleri

EF Learning Guarantee
EF'nin Öğrenim Garantisi
EF'in Öğrenme Garantisi yoğun programlarda bütün derslere katılmanız ve ödevleri tamamlamanız durumunda her altı haftada* bir seviye ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz. Göstereceğiniz performansa göre daha hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. EF Method'tan öyle eminiz ki ilerleme sağlayamazsanız, ilerleme sağlayana kadar ücretsiz eğitim alabileceksiniz. *İngilizce dışındaki diller için değişiklik gösterebilir.