Nisan başlangıçlı sınırlı sayıdaki yerimiz için 0850 202 10 00 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
EF Yoğun Program
EF Yoğun Program

EF Yoğun Program

Daha kişiselleştirilmiş bir programla yoğunluğu artırın ve daha hızlı ilerleme sağlayın.
32 Ders/Hafta
(40 dakika/ders)
16 Genel Dil Dersleri
04 Proje Dersleri
10 Özel İlgi Dersleri
02 Konferans Dersleri
  • Seviye:
    Başlangıç/Orta seviye/ Gelişmiş
  • Süre:
    6,9 ve 11 Ay
  • Başlama Tarihi:
    Eylül/Kasım/Ocak/Nisan /Haziran

Maksimum ilerleme sağlayın
Yoğun Programımız her hafta maksimum miktarda öğrenim olanağı sunuyor. Ek kişiselleştirme seçenekleri, zorlu akademik projeler, daha geniş bir öğretim kadrosu çeşitliliğinin keyfine varacaksınız Ve çok daha fazlası - ve sonuç olarak becerileriniz hızla artacaktır.

Saatin her alanında bilgi edinin
Sınıfta beceriler geliştirerek ve onları gerçek dünyadaki durumlara uygulayarak en etkili biçimde öğrenirsiniz öğrendiklerinizi gösterebilirsiniz Ilgi çekici projeler vasıtasıyla.

Özel olarak tasarlanmış bir öğretim programı
Eğitiminiz boyunca konuşma ve yazma konusunda güvenle hazırlanacak çok yapılandırılmış bir öğretim programı ile maksimum ilerleme sağlayın. Dersler öğleden ve öğleden sonra, sınıfta ve çevrimiçi öğrenmeyi harmanlayarak yapılır

Özel olarak tasarlanmış bir müfredat
Güvenle konuşmanızı ve yazmanızı sağlayacak yüksek düzeyde yapılandırılmış bir müfredatla eğitiminiz sırasında maksimum ilerleme sağlayın. Dersler, sınıf ve online öğrenmeyi harmanlayarak sabah ve öğleden sonra yapılır. Toplam eğitim süresi haftada 21 saat 20 dakikadır.

10 SPIN Dersi
En popüler program seçeneğimiz olan EF Yoğun Program belirli ilgi alanlarınıza ve isteklerinize uyacak şekilde seçebileceğiniz 150'den fazla SPIN dersi sunar. Gelecekteki kariyeriniz için son derece yararlı olacak dil terminolojisine odaklanmanıza da olanak tanır. Doktor mu olmak istiyorsunuz? Tıbbi dil dersini tercih edin. Peki ya avukatlık? Hukuki dil üzerine seçiminizi yapın.

EF Learning Guarantee
EF'nin Öğrenim Garantisi
EF'in Öğrenme Garantisi yoğun programlarda bütün derslere katılmanız ve ödevleri tamamlamanız durumunda her altı haftada* bir seviye ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz. Göstereceğiniz performansa göre daha hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. EF Method'tan öyle eminiz ki ilerleme sağlayamazsanız, ilerleme sağlayana kadar ücretsiz eğitim alabileceksiniz. *İngilizce dışındaki diller için değişiklik gösterebilir.