2000 USD'ye kadar indirim fırsatlarını keşfedin!
TOEFL & TOEIC Sınavı
TOEFL & TOEIC Sınavı

TOEFL & TOEIC Sınavı

Kuzey Amerika İngilizcelerini gündelik bir işyerinde veya akademik ortamda kullanma becerinizi ölçün
32 Ders/Hafta
(40 dakika/ders)
16 Genel Dil Dersleri
04 Proje oturumları
04 Özel İlgi İlgi Dersleri
02 Anlatım Oturumu
  • Seviye:
    Orta seviye/ Gelişmiş
  • Süre:
    Son Döneminiz Boyunca
  • Başlama Tarihi:
    Eylül/Ocak/Nisan/Haziran

Akıcılığınızı kanıtlayın
Kuzey Amerika İngilizcelerini gündelik bir işyerinde veya akademik ortamda kullanma becerinizi ölçün. Programı, Kuzey Amerika üniversite eğitimi planlayan veya uluslararası kariyer için hazırlanan öğrenciler için idealdir. Haftalık toplam eğitim süresi 21 saat 20 dakikadır.

Sınavlar açıklaması
Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi (TOEFL) akademik ortamda Kuzey Amerika İngilizcesini kullanma becerinizi ölçer. Uluslararası İletişim için İngilizce Testi (TOEIC) gerçek hayatta İngilizceyi belirleyen uluslararası çalışmayı değerlendirir.

Toplam eğitim süresi haftada 21 saat 20 dakikadır.

Kampüsler: New York, Boston, Miami Beach, San Diego, Santa Barbara, Los Angeles, San Francisco, Seattle, Honolulu, Vancouver, Vancouver Adası, Toronto, Malta, St. Julian's.

EF Learning Guarantee
EF'nin Öğrenim Garantisi
EF'in Öğrenme Garantisi yoğun programlarda bütün derslere katılmanız ve ödevleri tamamlamanız durumunda her altı haftada* bir seviye ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz. Göstereceğiniz performansa göre daha hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. EF Method'tan öyle eminiz ki ilerleme sağlayamazsanız, ilerleme sağlayana kadar ücretsiz eğitim alabileceksiniz. *İngilizce dışındaki diller için değişiklik gösterebilir.