Nisan başlangıçlı sınırlı sayıdaki yerimiz için 0850 202 10 00 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Cambridge İngilizce Sınavları
Cambridge İngilizce Sınavları

Cambridge İngilizce Sınavları

Cambridge sertifikaları, dünya çapında 25.000'den fazla işveren, üniversite ve ülke tarafından tanınmaktadır.
32 Ders/Hafta
(40 dakika/ders)
16 Genel Dil Dersleri
04 Proje oturumları
04 Özel İlgi İlgi Dersleri
02 Anlatım Oturumu
  • Seviye:
    Temel/Orta/Gelişmiş
  • Uzunluk:
    7 ile 11 hafta
  • Başlama Tarihi:
    Eylül/Ocak/Nisan

Uluslararası tanınan bir sertifika edinin
Hiçbir zaman süresi geçmeyecek bir nitelikle iş olanaklarınızı arttırın ve istediğiniz üniversiteye girin. Bu kurs; iş bulmak, akademide ilerlemek ya da dilini geliştirmek gibi farklı hedefleri olan öğrencilerimiz için idealdir.

Merkezler: New York, Miami Beach, San Diego, Santa Barbara, Boston, San Francisco, Honolulu, Vancouver, Vancouver Adası, Londra, Bristol, Cambridge, Oxford, Bournemouth, Brighton, Manchester, Dublin, Malta St. Julian's, Cape Town , Auckland, Perth ve Sidney.

Sınav tanımı
Cambridge İngilizce sınavları birçok İngilizce konuşulan ülkede üniversiteye kabul, göçmenlik, işe alım gibi süreçlerde dil yeterliliğini resmi olarak kanıtlar. Bilgisayar ortamında ya da kağıt üzerinde sunulan bu sınav okuma, yazma, dinleme, konuşma ve İngilizceyi kullanma becerilerinizi ölçer. Cambridge İngilizce Dil Değerlendirmesi, Cambridge Üniversitesi'nin İngilizce dil öğrencilerine nitelikler sunan bir parçasıdır.

EF Learning Guarantee
EF'nin Öğrenim Garantisi
EF'in Öğrenme Garantisi yoğun programlarda bütün derslere katılmanız ve ödevleri tamamlamanız durumunda her altı haftada* bir seviye ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz. Göstereceğiniz performansa göre daha hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. EF Method'tan öyle eminiz ki ilerleme sağlayamazsanız, ilerleme sağlayana kadar ücretsiz eğitim alabileceksiniz. *İngilizce dışındaki diller için değişiklik gösterebilir.