EF ile rezervasyon yaptırdınız ve sorularınız mı var? Bize 08502021000 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Cambridge İngilizce Sınavları
Cambridge İngilizce Sınavları

Cambridge İngilizce Sınavları

Iş beklentilerini iyileştirin veya asla geçemeyecek nitelikte üniversiteye giriş kazanın.
32 Ders/Hafta
(40 dakika/ders)
16 Genel Dil Dersleri
04 Proje oturumları
04 Özel İlgi İlgi Dersleri
02 Anlatım Oturumu
  • Seviye:
    Temel/Orta/Gelişmiş
  • Uzunluk:
    7 ile 11 hafta
  • Başlama Tarihi:
    Ocak/Nisan/Haziran/Eylül

Uluslararası tanınan bir sertifika edinin
Hiçbir zaman süresi geçmeyecek bir nitelikle iş olanaklarınızı arttırın ve istediğiniz üniversiteye girin. Bu kurs; iş bulmak, akademide ilerlemek ya da dilini geliştirmek gibi farklı hedefleri olan öğrencilerimiz için idealdir.

Sınav tanımı
Cambridge İngilizce sınavları birçok İngilizce konuşulan ülkede üniversiteye kabul, göçmenlik, işe alım gibi süreçlerde dil yeterliliğini resmi olarak kanıtlar. Bilgisayar ortamında ya da kağıt üzerinde sunulan bu sınav okuma, yazma, dinleme, konuşma ve İngilizceyi kullanma becerilerinizi ölçer. Cambridge İngilizce Dil Değerlendirmesi, Cambridge Üniversitesinin İngilizce dil öğrencilerine nitelikler sunan bir parçasıdır.

EF Learning Guarantee
EF'nin Öğrenim Garantisi
EF'in Öğrenme Garantisi yoğun programlarda bütün derslere katılmanız ve ödevleri tamamlamanız durumunda her altı haftada* bir seviye ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz. Göstereceğiniz performansa göre daha hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. EF Method'tan öyle eminiz ki ilerleme sağlayamazsanız, ilerleme sağlayana kadar ücretsiz eğitim alabileceksiniz. *İngilizce dışındaki diller için değişiklik gösterebilir.