EF Etkisi

EF'de dünyayı daha iyi hale getirmeye çalışıyoruz. Programlarımız önyargılara meydan okumaya, empatiyi geliştirmeye ve dünya çapında daha iyi bir anlayış oluşturmaya yardımcı oluyor.

Anlayarak etki yaratmak

Eğitimi geliştirmek

Bilgiyi paylaşmak, kendilerini ve dünyayı daha iyi anlamak için dünyanın dört bir yanındaki insanları bir araya getiriyoruz.

Empatiyi teşvik etmek

Fırsat yaratmak için empatiyi besleyen ve kültürler arası anlayışı destekleyen öğrenme platformları oluşturmaya yatırım yapıyoruz.

Teşvik edici topluluk

Lokal kültürleri korumak ve sürdürülebilir etkiyi teşvik etmek için yaşadığımız, seyahat ettiğimiz ve çalıştığımız topluluklarla her daim işbirliği içerisindeyiz.

English Live – Help Ukraine app

When our team saw the heartbreaking devastation following the invasion of Ukraine, we reacted in the way that EF knew best. The result? English Live - Help Ukraine, an app to provide teacher-led English language training for displaced people.

Learn more

2022'de yayınlandı

EF Etki Raporu

EF ekibi olarak insanların yaşamlarında, topluluklarda ve genel olarak dünyada iyilik adına bir güç olmayı amaçlıyoruz. Bu amaca ulaşmak dünyanın dört bir yanındaki EF öğrencileri, öğretmenleri ve ekip üyelerinden oluşan topluluğu sayesinde mümkün olmaktadır. İlk EF Etki Raporumuz, birlikle dünyanın kapılarını nasıl eğitim ile araladığımıza ve bunun neden önemli olduğuna dair hikayeler ve veriler paylaşıyor.

Raporu incelemek için tıklayın

Fark yaratmak için bize katılın

Dünyayı gezmek, kendi yolunuzu çizmek ve bir etki yaratmak istediğiniz türden bir kariyerse, aradığımız kişi sizsiniz.