Araştırma ve yenilik

Uluslararası eğitimde dünya lideri olarak, insanların şimdi ve gelecekte öğrenme biçimlerini iyileştirmenin yeni yollarına öncülük ediyoruz.

Eğitimde devrimi yönlendirmek

Teknoloji

Tekonoloji yaptığımız işin hayati bir bileşenidir, ancak teknolojiyi takip etmek yerine öğrenme hedeflerimizi desteklemek için kullanırız. Bu nedenle, teknolojinin eğitimi dönüştürmemize nasıl yardımcı olabileceğini görmek için her zaman ileriye bakıyoruz.

EF EdTech

Eğitim

Harvard Üniversitesi, Cambridge Tokyo ve Pekin Üniversitesi'ndeki akademisyenlerle işbirliği yaparak, evrensel dil bilgisi bilimini daha iyi anlamak için dil öğrenimi, öğretimi ve testi hakkındaki verileri eğitimlerimizde kullanıyoruz.

EF Araştırma Ağı

Tasarım

Bizim için tasarım, öğrencilerimizin eğitim programlarımızı deneyimleme biçimlerini şekillendirmekle ilgilidir. Tasarımdaki mükemmellik sayesinde, dilin, seyahatin, akademisyenlerin, kültürel alışverişin geleceğinin nasıl göründüğünü ve nasıl hissettirdiğini tanımlamada yol göstermeyi amaçlıyoruz.

EF Tasarım

Teknoloji

EF EdTech

Akademi, tasarım, donanım, ürün, araştırma, içerik ve mühendislik alanlarından çok çeşitli yenilikçiler topluluğu, bildiğimiz şekliyle eğitimi yeniden tasarlıyor.

Bugün eğitimdeki en zorlu sorunlardan bazılarını çözmek için birlikte teknolojinin ön saflarında çalışıyorlar. Öğrencileri İngilizceye çeken eğlenceli akıllı hoparlörlerden yapay zeka dil koçlarına güç veren yenilikçi makine öğrenimi algoritmalarına kadar. EF EdTech, öğrenmeyi kişiselleştirme ve dil ve kültür tutkusunu arttırma misyonundadır. Kapsadığımız alanlar şunlardır:

  • Öğrenme içeriği ve metodolojisi
  • Uyarlanabilir eğitim platformları ve hizmetleri
  • Öğrenme deneyimleri, uygulamalar ve donanım

Ekiplerimiz, okullarda ve internette çocuklar, yetişkinler ve şirketler için öğrenmenin geleceğini şekillendiriyor.

EF EdTech'in son projeleri

EF EPI

EF İngilizce Yeterlilik Endeksi (EF EPI), yetişkinlere yönelik İngilizce becerilerine göre dünyanın en büyük ülke ve bölge sıralamasıdır.

Daha fazlasına bak

EF SET

EF SET, dünyadaki iki milyar İngilizce öğrenicisine yardımcı olmak için dünyanın ilk ücretsiz çevrimiçi standartlaştırılmış İngilizce testidir.

Daha fazlasına bak

Eğitim

EF Araştırma Ağı

EF Araştırma Ağı

Araştırma Ağımız, dünya genelindeki üniversiteler ve kurumlarla işbirliklerini içermektedir. Şu anda, öğrencilerin nasıl temel bir şekilde öğrenebileceğini temel olarak iyileştirmek için Cambridge Üniversitesi araştırmacılarıyla çalışıyoruz.

Ağ, dil bilim, pedagoji, eğitim teknolojisi, dil değerlendirmesi ve kültürel birikim dahil olmak üzere geniş bir disiplin yelpazesine hitap etmektedir. Dil öğrenimi, öğretimi ve kültürler arası anlayışın geleceğini geliştirmek için birlikte araştırmalara yatırım yapıyoruz.

Tasarım

EF Tasarım

Paul Rand'ın logosu ve Vitra'nın ofis mobilyaları ile, EF'in tasarıma derinden önem verdiği tüm tasarım profesyonelleri için hemen anlaşılmalıdır. Ancak bizim için tasarım, grafiklerin ötesine geçerek deneyimlere uzanıyor. Gerçekten dünyayı değiştiren bir hizmet yaratmak için yaptığımız her şeyin sihirli kesişme noktası olan görsel tasarım, etkileşim tasarımı ve deneyim tasarımında en iyi olmamız gerekiyor.

Fark yaratmak için bize katılın

Dünyayı gezmek, kendi yolunuzu çizmek ve bir etki yaratmak istediğiniz türden bir kariyerse, aradığımız kişi sizsiniz.