EF ile rezervasyon yaptırdınız ve sorularınız mı var? Bize 08502021000 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
EF Pre-Master's
EF Pre-Master's

EF Pre-Master's

Temel akademik bilgileri geliştiren yoğun bir hazırlık programının ardından en üst sıralarda yer alan bir Yüksek Lisans, MBA programına garantili üniversite yerleştirme.
30/32 Haftalık 32 Ders
(40 dakika/ders)
 • İngilizce yeterlilik
  11 aylık program: IELTS 5.0, TOEFL 410 PBT/ 180CBT/ 62 IBT, EFSET 51 / UPiBT 45. 9 aylık program: IELTS 5.5, TOEFL 525 PBT/ 194 CBT/ 71 IBT, EFSET 54 / UPiBT 50. 6 aylık program: IELTS6.0, TOEFL 550 PBT/ 213CBT/ 81 IBT, EFSET 57 / UPiBT 55
 • Süre:
  6,9 ve 11 Ay
 • Başlama Tarihi:
  Ocak/Nisan/Haziran/Eylül
 • Sonuç
  İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Almanya veya Fransa'da lisans sonrası derecesinin ilk yılına garantili giriş.

Programa genel bakış
EF Üniversite Hazırlık Programı (UFP), löğrencilerin uluslararası bir üniversitede yüksek Lisans Derecesi, İşletme Yüksek Lisans derecesi veya Doktora programına giriş yapabilmeleri için dil ve akademik gereklilikleri yerine getirmelerine yardımcı olan 6, 9 veya 11 aylık bir eğitim programıdır.

Üniversite seçiminizde ilerleme
Programı başarıyla bitiren mezunlara, Master, MBA veya PhD programları sunan partner üniversitelerimizden birine kabul garantisi sağlamaktayız. Sadece üniversiteye girişinizi garanti etmekle kalmıyoruz, aynı zamanda, eğitim aldığınız ülkedeki Yüksek Lisans, MBA veya Doktora programlarına başvurunuzda da size yardımcı oluyoruz. Oxford Üniversitesi, Cambridge Üniversitesi, Harvard Üniversitesi, Massachusetts Teknoloji Enstitüsü ve Pennsylvania Üniversitesi'ndeki Wharton Okulu'na kabul edilen birçok Pre-Master's, Pre-MBA ve PhD mezunumuz bulunmaktadır.

Becerilerinizi geliştirin
EF'in lisansüstü programları, öğrencileri uluslararası bir üniversitede Yüksek Lisans, İşletme Yüksek Lisans derecesi veya Doktora programına giriş için hazırlar. 6, 9 veya 11 aylık yoğun programlar size lisansüstü eğitim için gerekli tüm dil yetkinliğini ve akademik becerileri sağlar. Doktora derecesi yapmak isteyen öğrenciler, yüksek lisans derecesini tamamlamış ve tez konusu üzerinde çalışmaya başlamaya hazır olmalıdır.

Kişiselleştirilmiş program
Lisansüstü öğrenim gören öğrenciler için özel olarak tasarlanmış bu programlar 6, 9 veya 11 ay eğitim esnekliği sunar. İngiltere'de, sizi lisansüstü derecenize hazırlamanıza ve genel güveninizi oluşturmanıza yardımcı olmak için seçtiğiniz bir akademik alanda Seçmeli Dersler alacaksınız. Üçüncü döneminizde Bitirme Projesi'ni de tamamlayacaksınız. Birleşik Krallık, ABD, Avustralya, Almanya ve Fransa'daki kampüslerimizde başarılı olmanız için gerekli akademik syetkinliğe ve dil standartlarına ulaşmanızı sağlayacağız.

İngilizce ve sınav eğitimi
EF'in lisansüstü hazırlık programlarının hedeflerinden biri, uzmanlaşmış akademik becerilerinizi mükemmelleştirmenize yardımcı olmaktır. Tüm üniversite lisansüstü programları, uluslararası öğrenci kabulü için resmi bir dil yeterlilik puanı gerektirir. Bu nedenle programlarımız, IELTS, TOEFL ve GRE/ GMAT sınavları için yüksek düzeyde yapılandırılmış sınav eğitiminin yanı sıra, akademik alanınızdaki birçok seçmeli ders içerir. Gelecekteki çalışmalarınız için mümkün olan en iyi hazırlığı alacak ve rekabetçi bir akademik ortamda başarılı olmak için güven ve bilgi kazanacaksınız. Avustralya ve Amerika'daki ortak üniversitelerimizden bazıları, EF'in Pre-Master's veya Pre-MBA Programının başarıyla tamamlanmasının ardından TOEFL veya IELTS puanları olmadan yerleşmeye izin vermektedir.

EF Learning Guarantee
EF'nin Öğrenim Garantisi
EF'in Öğrenme Garantisi yoğun programlarda bütün derslere katılmanız ve ödevleri tamamlamanız durumunda her altı haftada* bir seviye ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz. Göstereceğiniz performansa göre daha hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. EF Method'tan öyle eminiz ki ilerleme sağlayamazsanız, ilerleme sağlayana kadar ücretsiz eğitim alabileceksiniz. *İngilizce dışındaki diller için değişiklik gösterebilir.