Kore'de Korece Öğrenmek

Kore'de Korece Öğrenmek
4.6
893
(893 değerlendirme)
4.6

Korece öğren ve kendine yepyeni bir dünyanın kapılarını aç! Uzak Doğu'nun parlayan yıldızlarından Seul'de, sıra dışı bir dil deneyimi için düğmeye basmanızın zamanı geldi de geçiyor. Kore'de Korece öğrenmek size farklı bakış açıları kazandırırken, aynı zamanda eşine rastlanmayacak bir yurtdışı tecrübesi sunacak. Seul'un parlak ışıkları sizi saracak, zengin Kore kültürü kalbinizi çalacak.

Kore'de Korece Öğrenmek

Kore'de Korece Öğrenmek

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Güney Kore
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Güney Kore
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Güney Kore
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Güney Kore

Kore'de Korece Öğrenmek

Korece öğren ve yeni bir dünyaya adım at! Sayısı 100 milyona yaklaşan yerli halkı ve hayal edemeyeceğiniz zenginlikteki kültürüyle Kore, Korece öğrenmek için en doğru adres. Yeni bir dil öğrenmenin tümseklerle dolu bir yol olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu yolu hem kısaltmak, hem de engebesiz hale getirmek için Koreceyi ana vatanında öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Kore'ye vardığınız anda Korece öğrenme maceranıza başlayacak, yolun her adımında kendinize olan güveninizi arttırarak dilinizi geliştireceksiniz. Kore'nin yerli halkı ile öğrenmekte olduğunuz dilin pratiğini yapabilmek, sizlere eşi bulunmaz bir fırsat sunacak. Kore dışında nerede olursanız olun, alacağınız Korece eğitimi size bu olanağı tanımayacaktır. İşte tam bu nedenle Seul planlarımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Korece Öğrenmek Neden Önemli?

  • Dünyanın en çok konuşulan 20 dilinden biridir
  • Güney Kore dünyanın en büyük ekonomilerinden birisi halindedir
  • Kore'de yaşamak veya Kore'de çalışmak için en etkili hamledir
  • Eşsiz Kore kültürünü daha yakından tanıma fırsatı sunar
  • 80 milyon insanla ana dillerinde iletişim kurma olanağı yaratır
  • Kore dışında çok az konuşulan bu dili bilmeniz, sizi kariyer anlamında rakiplerinizin önüne taşır

 

Sizler için hazırladığımız her yaş ve seviyeye uygun Kore'de Korece öğrenme programlarımıza göz atabilir veya ücretsiz katalog isteyerek detayları inceleyebilirsiniz.

Kore'de Unutulmaz bir Korece Öğrenme Deneyimi

Kore'de Korece öğrenmek için merkezimize kayıt olduğunuzda, deneyiminizin yalnızca alacağınız dersler ile sınırlı kalacağını düşünüyor olabilirsiniz. Oysa size sunduğumuz paket, uçak biletlerinden Kore'deki konaklamanızın ayarlanmasına kadar her alanı kapsıyor. Kore'de Koreli bir ailenin yanında kalarak Korece öğrenme sürecinizi hızlandırabilir, günübirlik Korece pratik yapabilirsiniz. Tercihiniz bu yönde değilse, öğrenci evlerimizden birisi ihtiyaçlarınıza uygun ortamı size sağlayacaktır. Dünyanın her yerinden gelen yepyeni arkadaşlarınızla bağlarınızı sağlamlaştırabilir, Koreceniz üstünde çalışırken bir yandan da sosyal hayatınızı renklendirebilirsiniz. Çekingen bir yapıya sahipseniz korkmanıza gerek yok, okulumuz düzenli olarak sosyal aktiviteler düzenleyecek ve sınıf arkadaşlarınızla kaynaşmanıza yardımcı olacaktır.

Kore'de Korece Öğrenmek İstiyorum - Fiyatlar ve Detaylar

Kore'ce Korece öğrenmek istiyor ve bu karşı konulmaz maceraya başlamak için sabırsızlanıyorsanız, Korece öğrenme fiyatlarına göz atmak isteyebilirsiniz. Her bütçeye uyacak planlarımızın tamamına ücretsiz fiyat katalogu ile erişebilirsiniz. Kore sizi çağırıyor!

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.