Malta'da İngilizce Öğrenmek

Akdeniz güneşinin altında, Malta'da İngilizce öğrenmek ister miydiniz? Dersleriniz bittikten sonra iki dakikalık yürüyüşle plaja ulaşabilir ve tertemiz denizinde yüzüyor olabilirsiniz. Bu büyük ada, Malta'da İngilizce öğrenmek ve tatilinizi geçirmek için sizlere ideal lokasyonu sağlıyor. Yaşınız ve seviyeniz ne olursa olsun Malta'da İngilizce öğrenme size mutluluk verecek.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Malta

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Malta

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Malta

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Malta

Malta'da İngilizce Öğrenmek

Sicilya’nın hemen güneyinde yer alması ve aynı zamanda Akdeniz’in ortasındaki konumuyla Malta İngilizce öğrenmek için harika bir ortam sunuyor. Malta’ya İngilizce öğrenmek için gittiğinizde sahile yalnızca yürüme mesafesi uzaklıkta olduğunuzu fark edeceksiniz. Herkesin tatil dönemlerinde akın ettiği cennet gibi bir yerde İngilizce öğrenmenin tadını çıkarın. Sınıfta değilken kendinizi Malta’nın antik kalıntılarını incelerken ya da yol üstündeki bir kafede İngilizce çalışırken ve hatta tertemiz sularında dalış yaparken kendinizi bulabilirsiniz. Malta’da İngilizce öğrenmek size unutulmayacak bir tatil deneyimini ve İngilizce eğitimini bir arada sunuyor.

EF Güvencesiyle Malta'da İngilizce Öğren

Malta’da İngilizce öğrendiğiniz sürede aile yanında konaklamayı ya da öğrenci evlerinde kalmayı tercih edebilirsiniz. Aile ile yaşamak size yalnızca Malta’daki yaşam ve kültür hakkında bilgiler vermenin yanı sıra aynı zamanda ana dilleri İngilizce olan insanlarla İngilizce konuşma fırsatı da sunuyor olacak. Kalacağınız aile ile İngilizce konuşmak öğrenme sürecinizi oldukça hızlandıracak. Eğer aile ile yaşamak pek size uygun değilse, dünyanın birçok yerinden İngilizce öğrenmek için gelen öğrencilerle paylaşacağınız öğrenci evleri sizin için daha uygun bir seçenek olacaktır. Sağladığımız konaklama seçenekleri şehrin merkezinde ve Malta’nın plajlarına, etkinliklerine ve tüm güzelliklerine birkaç adım mesafede. EF ile İngilizce Malta’da öğrenilir.

Malta'da İngilizce Öğrenmek için Sonraki Adım Nedir?

Malta'da İngilizce öğrenme maceranıza başlamak adına ücretsiz fiyat katalogu indirerek tüm fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz.