Almanya'da Almanca Öğrenmek

Almanya'da Almanca öğrenmek her öğrencinin rüyalarını süsler. Bu dilin doğduğu yer olan Almanya'da yolculuk ederek sadece Almanca dilini değil, bu ülkenin kültürünü de yakından tatmış olacaksınız. Almanca öğrenmek için Almanya'ya gitmek kesinlikle hayatınızda verdiğiniz en doğru kararlardan birisi olacaktır. Almanya'da Almanca öğrenirken hem kişisel gelişim sağlayacak, hem de kariyer planlarınıza şekil verme fırsatı bulacaksınız. Berlin veya Münih, tercih sizin!

Neden Almanya'da Almanca Öğrenmeli?

  • Dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri olan Almancayı doğduğu yerde öğrenirsiniz
  • Almanca konuşulan ülkelerin hepsinde çalışma ve yaşama şansı elde edersiniz
  • Almanya'da Almanca ile rakipleriniz arasında fark yaratırsınız
  • Göz kamaştıran Alman kültürünü yerinde deneyimleme fırsatı bulursunuz
  • Tarih sayfalarını süsleyen Alman eserleri ana dilinde yorumlama olanağı yakalarsınız
  • Alman disiplini ve organizasyonu benliğinize işlenir

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Almanya
Şehir: BerlinMünih

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Almanya
Şehir: BerlinMünih

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Almanya
Şehir: BerlinMünih

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Almanya
Şehir: BerlinMünih

Almanya'da Almanca Öğrenmek

İster yurtdışında Almanca öğrenme sürecine adımınızı atmış olan, ister sıfırdan başlamayı hedefleyin; yabancı bir dili öğrenme sürecinde ilerleme kaydetmek istiyorsanız o dile ve kültüre derin bir dalış yapmanız gerekiyor. Almanya'da Almanca öğrenmek, bu karmaşık ama bir o kadar zarif dili kavramanızın en garantili yolu. Yurtdışında Almanca öğrenmek ile en kaliteli Almanca öğrenme deneyimine yelken açacak, derslerinizden arta kalan zamanlarınızda öğrendiğiniz yeni kelime ve ifadeleri test sürüşüne çıkararak Almanya'nın yerel halkı ile etkileşme şansına sahip olacaksınız. Almanya’nın güzide şehirlerinde (ister Berlin, ister Münih) gezerken Almanca konuşmak için gereken özgüveni kendinizde daha fazla bulacaksınız. Almanya’da Almanca öğrenmek ile en iyisini yaptığınızı göreceksiniz!

EF Güvencesiyle Almanya'da Almanca

Almanya’da Almanca öğrenme maceranıza başladıktan yalnızca kısa bir süre sonra hızla gelişme katetmeye başladığınızı fark edeceksiniz. Almanca öğrenmenin yanı sıra yurtdışındaki zamanında Almanya’nın tarihi ve kültürü hakkında kişisel gelişiminize katkıda bulunmak da sizin elinizde. EF tarafından düzenli olarak organize edilen etkinlik ve geziler sayesinde Almanya'da Almanca öğrenirken ülkeyi keşfetmek çok daha kolay hale gelecek. Ayrıca Almanya'da Almanca öğrenme misyonunuzu tamamladığınızda Almanya’ya ek olarak resmi dili Almanca olan Avusturya, İsviçre, Lüksemburg ve Lihtenştayn gibi ülkelerde de yerel insanlarla iletişim kurabileceksiniz. Kısacası Almanca öğrenmek Avrupa’yı kolayca gezmenizi sağlayacak. Almanca öğrenmek istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz.

Almanya'da Almanca Öğrenmek İstiyorum, Sonraki Adım Nedir?

Almanya'da Almanca öğrenmek için düğmeye basın! EF ile Almanya'da Almanca öğrenme adına atacağınız ilk adım, tüm planlarımız ve fiyatlarımızı gözden geçirebileceğiniz ücretsiz fiyat katalogudur. Berlin veya Münih'te Almanca öğrenme fiyatları için hemen tıklayın.