Almanca Öğrenmek

Yurtdışında Almanca öğrenmek ile dil eğitimini doğru adreste alın. EF'in sizlere sunduğu onlarca programdan birini seçerek Almanca öğrenme serüveninize ilk adımınızı atabilirsiniz. Bu baş döndürücü yurtdışı Almanca öğrenme yolculuğu boyunca tecrübeli eğitmenlerimiz ve son teknoloji ürünü sınıflarımız sizlere eşlik edecek ve Almanya'dan yüzünüzde büyük bir gülümseme, dilinizde Almanca kelimeler, telefonunuzda her ülkeden edindiğiniz arkadaşlarınızın numaraları ile ayrılmanızı sağlama alacaktır. Yurtdışında Almanca öğrenmek EF ile hızlı ve garantili!


Neden Yurtdışında Almanca Öğrenmek?

  • Dünyanın en çok konuşulan dillerinden biridir
  • Almanya, Avusturya, İsviçre, Lüksemburg, Lihtenştayn gibi ülkelerin yerel halkı ile iletişim kurmanıza yardımcı olur
  • CV'nize yerleştirdiğinizde pek çok iş fırsatını ayağınıza kadar getirir
  • Almanya'da yaşamak, Almanya'da çalışmak ve Almanca konuşulan diğer ülkelerde barınmak için bulunmaz bir fırsat sunar
  • Kitleleri peşinden sürükleyen Alman kültürü ile yakından tanışmanızı sağlar
  • Hollandaca, İsveççe, Norveççe gibi benzer dilleri öğrenmenizi kolaylaştırır
  • Aktif olarak Almanca pratik yapma imkanınız olur

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Almanya

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Almanya

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Almanya

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Almanya

Seçiminizi en popüler ülkeler arasından yapın

Yurtdışında Almanca Öğrenmek

Yurtdışında Almanca öğrenmek, sizi kişisel anlamda geliştirirken kariyeriniz için de önemli bir adımı atmanızı sağlayacak. Almanca, dünyanın en çok konuşulan dillerinden birisi ve bu dili biliyor olmanız, sizi pek çok rakibinizin önüne geçirecek. Almanca öğrenme yolculuğunuz boyunca hem akademik, hem de sosyal anlamda kendinize yatırım yapabilecek ve her ülkeden insanla tanışarak çevrenizi genişletebileceksiniz. 50 yılı aşkın tecrübesi ile alanında lider EF garantisiyle şimdi Almanca öğren ve geleceğini planlamaya başla! EF ile yurtdışında Almanca öğrenmek hayatınızda yeni bir sayfa açmanıza yardımcı olacak ve hayallerinizi ayağınıza kadar getirecek.

Almanca Öğren

Yurtdışında Almanca öğrenmek, kişisel gelişiminize katkıda bulunurken profesyonel anlamda da sizi hayallerinize yaklaştıracaktır. Sosyal hayata önem verenler için yepyeni arkadaşlar ve renkli bir ortam, kariyer yatırımı hedefleyenler için güçlü bir CV vadeden yurtdışı Almanca öğrenme deneyimini Berlin veya Münih'te gerçekleştirebilirsiniz. Aktif Almanca pratik yaparak yurtdışında Almanca öğrenmek size Almanya, İsviçre, Avusturya gibi ülkelerde büyük kolaylık sağlayacak ve Avrupa'nın sayısız ülkesinde barınma şansı yaratacaktır.

Almanca Öğrenmek İstiyorum - Fiyatlar ve Detaylar

Yurtdışında Almanca öğrenmek için harekete geçin! EF ile Almanca öğrenme adına atacağınız ilk adım, tüm planlarımızı gözden geçirebileceğiniz ücretsiz fiyat katalogu olmalıdır. Yurtdışı Almanca öğrenme fiyatları için hemen katalogu edinin. Almanca seviyenizi öğrenmek istiyorsanız 10 dakika ücretsiz online seviye tespit sınavını çözerek sonuç alabilirsiniz.