EF ile rezervasyon yaptırdınız ve sorularınız mı var? Bize 08502021000 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
EF Sınav Hazırlık Kursu
EF Sınav Hazırlık Kursu

EF Sınav Hazırlık Kursu

Dünyada kabul gören sınav sertifikalarıyla öne çıkın.
32 Ders/Hafta
(40 dakika/ders)
16 Genel Dil Dersi
04 ProjeDersi
10 Sınav Hazırlık Özel İlgi Dersi
02 Konferans Dersi
  • Seviye:
    Başlangıçtan ileriye (TOEFL/ TOEIC için minimum Orta Üstü dil seviyesi)
  • Başlangıç tarihi:
    Yıl boyunca her pazartesi günü
  • Seyahat Seçenekleri:
    Grup Seyahati

Cambridge Sertifikası, TOEFL, TOEIC veya IELTS gibi resmi olarak tanınan dil yeterlilik sınavlarına hazırlanabilirsiniz. 32 derslik (toplam eğitim süresi 21 saat 20 dakika) yoğun dil eğitimine ek olarak çok değerli test çözme teknikleri de öğreneceksiniz.

Kendinize güveninizi arttırmak için alıştırma testleri ve geçmiş yılların sorularını çözün. Böylelikle istediğiniz sınav sonucu için gereken dil becerilerini ve test tekniklerini kazanacaksınız.

Cambridge İngilizce Sınavları: Cambridge İngilizce Sınavları Cambridge İngilizce (Diğer Dilleri Konuşanlar için İngilizce) Sınavları, dünya çapındaki işverenler, üniversiteler ve devlet kurumları tarafından resmi olarak tanınmaktadır.

Ayrıca şu dillerde de eğitim verilmektedir: Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Çince ve Japonca dil sınavı hazırlık kurslarımız hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

EF Learning Guarantee
EF'in Öğrenme Garantisi
EF'in Öğrenme Garantisi yoğun programlarda bütün derslere katılmanız ve ödevleri tamamlamanız durumunda her altı haftada* bir seviye ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz. Göstereceğiniz performansa göre daha hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. EF Method'tan öyle eminiz ki ilerleme sağlayamazsanız, ilerleme sağlayana kadar ücretsiz eğitim alabileceksiniz. *İngilizce dışındaki diller için değişiklik gösterebilir.