EF ile rezervasyon yaptırdınız ve sorularınız mı var? Bize 08502021000 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
EF Executive Premium
EF Executive Premium

EF Executive Premium

Birebir dersler ile birleştirilmiş grup ya da bireysel proje dersleri

Seviyeler: Başlangıçtan ileriye kadar tüm seviyeler

Süre: 1-52 hafta

Açıklama: Mini-Grup dersleri, ortalama 6 öğrencilik küçük sınıflarda interaktif bir çalışma ortamı sağlar. Bu dersleri, bağımsız olarak ilerleyebileceğiniz Proje Dersleri tamamlar; bire bir özel dersler, dilde hızlı bir yol katetmenizi garanti eder. Ayrıca, Yarı-Özel Pratik Dersleri ise 1-3 dil öğrenciyle gerçekleştirilir ve gerçek yaşamdaki iş etkileşimlerinde yeni dil becerilerinizi kullanmanıza olanak yaratır.(Toplam ders süresi: 26 saat, 40 dakika)

Neden EF Executive Premium en popüler Executive programımız?

Kişiye özel tasarlanan birebir dersler hızlı bir şekilde ilerlemenizi garanti ederken, grup dersleri iletişim becerilerinizi geliştirir ve networkünüzü güçlendirir. Mini grup dersleri daha fazla bireysel ilgi görmenizi sağlarken öğrenme potansiyelinizi en üst düzeye çıkarır.

Bulunduğu yerler: Cambridge

Başlangıç tarihleri: Yıl boyu her pazartesi

EF Learning Guarantee
EF'in Öğrenme Garantisi
EF'in Öğrenme Garantisi yoğun programlarda bütün derslere katılmanız ve ödevleri tamamlamanız durumunda her altı haftada* bir seviye ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz. Göstereceğiniz performansa göre daha hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. EF Method'tan öyle eminiz ki ilerleme sağlayamazsanız, ilerleme sağlayana kadar ücretsiz eğitim alabileceksiniz. *İngilizce dışındaki diller için değişiklik gösterebilir.