EF ile rezervasyon yaptırdınız ve sorularınız mı var? Bize 08502021000 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Cambridge İngilizce Sınavına Hazırlık
Cambridge İngilizce Sınavına Hazırlık

Cambridge İngilizce Sınavına Hazırlık

Şehir ve okul hakkında daha fazla bilgi edinmek için yurt dışında öğrenim yerinizi seçin.
32 Ders/Hafta
(40 dakika/ders)
16 Genel Dil Dersleri
04 Proje Dersleri
10 Cambridge Sınav Hazırlık Özel İlgi Dersleri
02 Konferans Dersleri
 • Seviye:
  Orta İleri düzey
 • Başlama Tarihi:
  Belirtilen tarihlerde
 • Süre:
  10-52 hafta arası
 • Online Ders Öncesi kurs:
  Kayıttan itibaren
 • Online Ders Sonrası
  Yogun ingilizce kursları için 6 ay dahil

Dinleme ve okuma becerinizi geliştirin; bu arada etkili test stratejileri oluşturun. Cambridge Sınavlarından birinde kelime dağarcığı, gramer bilgisi ve telaffuz bilgisini başarı için genişleteceksiniz. Sınavlar, İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini test eder ve sıklıkla kampüslerimizde yapılır.

Cambridge İngilizce
Cambridge English, University of Cambridge English dil değerlendirmesinin bir parçası olarak İngilizce öğrenenler için nitelikler sağlar. İngilizce konuşulan çoğu ülkedeki üniversite başvuruları, göçmenlik büroları veya işverenler için dil yeterliliğinin kanıtı olarak kullanılabilirler. Dünyanın en büyük Cambridge İngilizce sınavı idaresi olarak,öğrencilerimizin en iyi sonuçlara sahip olmalarını.

Sağlamak için uzmanız
Öğrencilerimizin en iyi sonuçlar için donanımlı olmasını sağlamaya oldukça kararlıyız.

Genel İngilizce dersleri, uzmanlaşmış sınav hazırlık çalışması için bir temel sağlamak için haftanın bazı bölümlerini oluşturabilir. Yerine bağlı olarak her bölgede ek sınav tarihleri ve kursları sunulmaktadır Dil sınavları için test etme becerileri ve teknikleri hakkında temel bir anlayış kazanın.

Tam Sınav Hazırlık Kursu ile maksimum ilerleme kaydedersiniz - ancak sınırlı bir programınız varsa, kısa süreli hazırlık kursundan yararlanabilirsiniz.

EF Learning Guarantee
EF'in Öğrenme Garantisi
EF'in Öğrenme Garantisi yoğun programlarda bütün derslere katılmanız ve ödevleri tamamlamanız durumunda her altı haftada* bir seviye ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz. Göstereceğiniz performansa göre daha hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. EF Method'tan öyle eminiz ki ilerleme sağlayamazsanız, ilerleme sağlayana kadar ücretsiz eğitim alabileceksiniz. *İngilizce dışındaki diller için değişiklik gösterebilir.