EF Yoğun Kurs

Akademik veya mesleki nedenlerle mümkün olduğunca çabuk bir dil öğrenin.

 • 32

  Ders/Hafta
  40 dakika/ders
 • 16 Genel Dil Dersleri
  04 Proje Dersleri
  10 Özel İlgi Dersleri
  02 Konferans Dersleri
Özel İlgi Dersleri
Kursunuzu Özel İlgi dersleriyle kişiselleştirin: İlgilendiğiniz konuları seçin Mesleki gelişim oturumlarından derinlemesine dil sınıflarına kadar ;Ve onları haftalık programınıza ekleyin.

Proje oturumları
Akıcılığı artırmak için interaktif videolar kullanan proje oturumlarındaki dil gelişiminizi hızlandırın.

Online ders öncesi programı
EF'nizin çevrimiçi egzersiz programıyla kursunuzu hazırladığınızda akıcılığınızı hazırlayın.

Online ders sonrası
Kursunuz iLab'e erişiminiz bittikten sonra altı ay boyunca dil becerinizi geliştirin.

Bir sonraki adıma geç

Fiyat teklifi EF Kataloğu
Yurtdışında kaldığınız süre boyunca maksimum ilerleme sağlayın. Akademik veya mesleki nedenlerle mümküm olduğunca çabuk bir dil öğrenmek isteyen öğrenciler içn kesinlikle önerilir.

Haftada 32 öğleden önce ve öğleden sonra dersleri (toplam 21 saat ve 20 dakika ders saati) içeren çok yapılandırılmış öğretim programımız size en kısa sürede güvenle konuşma ve yazma imkanı sunar. Genel dil derslerimiz dilbilgisi ve kelimelerini oluştururken, proje oturumlarımız ilgi alanlarınıza göre hazırlanmış pratik çalışmalarla araştırma ve iletişim becerilerinizi geliştirir
Yoğun Kursumuz, yurtdışında eğitim görürken hedeflerinize başarıyla erişmenizi sağlamak için azami Özel İlgi Dersi Dersi sunar. Hem sınıf içinde hem de çevrimiçi olarak öğretilen dil becerileri, mesleki gelişim, sınav veya üniversite hazırlığı veya kültürü ve sanatı üzerine odaklanmış SPIN Derslerini alabilirsiniz.

EF Yoğun İngilizce dersi neden en popüler dersimizdir?
Dil becerilerinizin gelişme derecesini en üst düzeye çıkartmanın yanı sıra diğer öğrencilerle pratik yapmak için de değerli zaman bulacaksınız. Bu fazladan etkileşim, diğer derslerden daha hızlı ve normal bir şekilde iletişim kurmanızı ve uzun süren arkadaşlıklar sürecinde olmasını sağlar. Öğrenciler

EF Yoğunlaştırılmış Kursu için kaç hafta kayıt yaptırmalıdır?
Çalışma ne kadar uzun sürecek olursa, o kadar çok şey artıracaksınız, ve garanti edilecektir. Bu nedenle ileri düzeyde dil becerileri isteyen öğrenciler en az 3 ila 6 hafta boyunca kayıt yaptırıyorlar. Yoğun öğrencilerin% 25 ila yüzde 50 daha hızlı ilerleme kaydettiğini unutmayın. 6 haftalık bir kurs, çoğu öğrencinin tam yeteneği ilerletmesine olanak tanır ve birçok yoğun öğrenci, 3 ay veya daha uzun süreli kurslarla daha iyi akıcılık elde etmeyi seçmektedir.
Daha fazla bilgi için Daralt

Bu kursu nerede almak istersiniz?

Şehir ve okul hakkında daha fazla bilgi edinmek için yurtdışında öğrenim yerinizi seçin.

Ef'nin Öğrenme Garantisi

Yoğun programlarda bütün derslere katılmanız ve ödevleri tamamlamanız durumunda her altı haftada bir seviye ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz. EF Efekta™ Öğrenim Sistemimizin etkinliğinden öyle eminiz ki, ilerleme sağlayamazsanız, bu ilerlemeyi sağlayana kadar ücretsiz eğitim alabileceksiniz.

 • Belgelenmiş İlerleme

  Gelişmenizin belgesi ile altı haftada bir bir dil düzeyi ilerleteceksiniz. Dersler başlamadan önce ve bir yerleştirme testi, ilerleme testi ve mezuniyet testi içeren EFSET paketi ile dil becerilerinizi ölçüyoruz.
 • Başarının kanıtı

  EFSET Başarı Sertifikası, son EF test puanları ve EF Ders Sertifikası gibi akademik başarı portföyüyle eve dönün. Özgeçmişinizi tamamlayın ve resmi dil sınavıyla üniversiteler ve işverenlere kazandığınız ilerlemeyi ispatlayın.
 • EF'nin Araştırma Ağı

  EF, öğrencilerin dil öğrenme biçimini temel olarak iyileştirmek için üst düzey üniversitelerle işbirliği yapıyor.Ağ bilim adamları, dilbilim, öğretim, teknoloji, test ve kültürel dalıcılık alanlarındaki ilerlemeleri keşfediyor. Dil öğreniminin geleceğini şekillendirecek araştırma ve yenilik yapmaya kararlıyız. EF Araştırma Ağı üyeleri arasında şunlar yer almaktadır: Cambridge Üniversitesi, Harvard Eğitim Enstitüsü, Pekin Üniversitesi, Tokyo Üniversitesi, EF Öğrenim Laboratuarı.
Fiyat teklifi

Bir sonraki adıma geç

Ücretsiz kataloğunuzu isteyin
Ücretsiz fiyat teklifi isteyin