EF ile rezervasyon yaptırdınız ve sorularınız mı var? Bize 08502021000 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
EF Yoğun Kurs
EF Yoğun Kurs

EF Yoğun Kurs

Akademik veya mesleki nedenlerle mümkün olduğunca çabuk bir dil öğrenin.
32 Ders/Hafta
(40 dakika/ders)
16 Genel Dil Dersleri
04 Proje Dersleri
10 Özel İlgi Dersleri
02 Konferans Dersleri
 • seviye:
  Başlangıçtan İleriye
 • Başlama Tarihi:
  Yıl boyunca her Pazartesi
 • Uzunluk:
  2 ile 52 hafta
 • Online Ders Öncesi kurs:
  Kayıttan itibaren
 • Online Ders Sonrası
  Yogun ingilizce kursları için 6 ay dahil

Yurtdışında kaldığınız süre boyunca maksimum ilerleme sağlayın. Akademik veya mesleki nedenlerle mümküm olduğunca çabuk bir dil öğrenmek isteyen öğrenciler içn kesinlikle önerilir.

Haftada 32 öğleden önce ve öğleden sonra dersleri (toplam 21 saat ve 20 dakika ders saati) içeren çok yapılandırılmış öğretim programımız size en kısa sürede güvenle konuşma ve yazma imkanı sunar. Genel dil derslerimiz dilbilgisi ve kelimelerini oluştururken, proje oturumlarımız ilgi alanlarınıza göre hazırlanmış pratik çalışmalarla araştırma ve iletişim becerilerinizi geliştirir

Yoğun Kursumuz, yurtdışında eğitim görürken hedeflerinize başarıyla erişmenizi sağlamak için azami Özel İlgi Dersi Dersi sunar. Hem sınıf içinde hem de çevrimiçi olarak öğretilen dil becerileri, mesleki gelişim, sınav veya üniversite hazırlığı veya kültürü ve sanatı üzerine odaklanmış SPIN Derslerini alabilirsiniz.

EF Yoğun İngilizce dersi neden en popüler dersimizdir?
Dil becerilerinizin gelişme derecesini en üst düzeye çıkartmanın yanı sıra diğer öğrencilerle pratik yapmak için de değerli zaman bulacaksınız. Bu fazladan etkileşim, diğer derslerden daha hızlı ve normal bir şekilde iletişim kurmanızı ve uzun süren arkadaşlıklar sürecinde olmasını sağlar. Öğrenciler

EF Yoğunlaştırılmış Kursu için kaç hafta kayıt yaptırmalıdır?
Çalışma ne kadar uzun sürecek olursa, o kadar çok şey artıracaksınız, ve garanti edilecektir. Bu nedenle ileri düzeyde dil becerileri isteyen öğrenciler en az 3 ila 6 hafta boyunca kayıt yaptırıyorlar. Yoğun öğrencilerin% 25 ila yüzde 50 daha hızlı ilerleme kaydettiğini unutmayın. 6 haftalık bir kurs, çoğu öğrencinin tam yeteneği ilerletmesine olanak tanır ve birçok yoğun öğrenci, 3 ay veya daha uzun süreli kurslarla daha iyi akıcılık elde etmeyi seçmektedir.

EF Learning Guarantee
EF'in Öğrenme Garantisi
EF'in Öğrenme Garantisi yoğun programlarda bütün derslere katılmanız ve ödevleri tamamlamanız durumunda her altı haftada* bir seviye ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz. Göstereceğiniz performansa göre daha hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. EF Method'tan öyle eminiz ki ilerleme sağlayamazsanız, ilerleme sağlayana kadar ücretsiz eğitim alabileceksiniz. *İngilizce dışındaki diller için değişiklik gösterebilir.