EF ile rezervasyon yaptırdınız ve sorularınız mı var? Bize 08502021000 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
EF Genel Kurs
EF Genel Kurs

EF Genel Kurs

Ustaca tasarlanmış bir kursla, dilinizi sağlam temellerler üzerinde geliştirin.
26 Ders/Hafta
(40 dakika/ders)
16 Genel Dil Dersleri
04 Proje Dersleri
04 Özel İlgi Dersleri
02 Konferans Dersleri
 • seviye:
  Başlangıçtan İleriye
 • Başlama Tarihi:
  Yıl boyunca her Pazartesi
 • Uzunluk:
  2 ile 52 hafta
 • Online Ders Öncesi kurs:
  Kayıttan itibaren
 • Online Ders Sonrası
  3 ay tüm İngilizce kursları için dahil

Sabah ve öğleden sonra yapılan 26 haftalık dersin (toplam 17 saat ve 20 dakika ders zamanı) dikkatli bir şekilde hazırlanan bu ders, her altı haftada bir kurs seviyenizi yukarı çıkmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Genel dil derslerimiz dilbilgisi ve kelime hazinenizi geliştirirken, proje oturumlarımız ilgi alanlarınıza uyarlanmış pratik çalışmalarla araştırma ve iletişim becerilerinizi geliştirir.

4 Özel İlgi Alanı Dersi'nden de yararlanacaksınız. Bu dersler, Hoşunuza giden konularda çalışmalar yürütür ve akademik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur. Gittiğiniz yerin kültürü ile alakalı yada sınava hzırlık derslerinden seçebilirsiniz.

EF Learning Guarantee
EF'in Öğrenme Garantisi
EF'in Öğrenme Garantisi yoğun programlarda bütün derslere katılmanız ve ödevleri tamamlamanız durumunda her altı haftada* bir seviye ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz. Göstereceğiniz performansa göre daha hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. EF Method'tan öyle eminiz ki ilerleme sağlayamazsanız, ilerleme sağlayana kadar ücretsiz eğitim alabileceksiniz. *İngilizce dışındaki diller için değişiklik gösterebilir.