EF Genel Kurs

Ustaca tasarlanmış bir kursla, dilinizi sağlam temellerler üzerinde geliştirin.

 • 26

  Ders/Hafta
  40 dakika/ders
 • 16 Genel Dil Dersleri
  04 Proje Dersleri
  04 Özel İlgi Dersleri
  02 Konferans Dersleri
Özel İlgi Dersleri
Kursunuzu Özel İlgi dersleriyle kişiselleştirin: İlgilendiğiniz konuları seçin Mesleki gelişim oturumlarından derinlemesine dil sınıflarına kadar ;Ve onları haftalık programınıza ekleyin.

Proje oturumları
Akıcılığı artırmak için interaktif videolar kullanan proje oturumlarındaki dil gelişiminizi hızlandırın.

Online ders öncesi programı
EF'nizin çevrimiçi egzersiz programıyla kursunuzu hazırladığınızda akıcılığınızı hazırlayın.

Online ders sonrası
Kursunuz iLab'e erişiminiz bittikten sonra altı ay boyunca dil becerinizi geliştirin.

Bir sonraki adıma geç

Fiyat teklifi EF Kataloğu
Sabah ve öğleden sonra yapılan 26 haftalık dersin (toplam 17 saat ve 20 dakika ders zamanı) dikkatli bir şekilde hazırlanan bu ders, her altı haftada bir kurs seviyenizi yukarı çıkmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Genel dil derslerimiz dilbilgisi ve kelime hazinenizi geliştirirken, proje oturumlarımız ilgi alanlarınıza uyarlanmış pratik çalışmalarla araştırma ve iletişim becerilerinizi geliştirir.
4 Özel İlgi Alanı Dersi'nden de yararlanacaksınız. Bu dersler, Hoşunuza giden konularda çalışmalar yürütür ve akademik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur. Gittiğiniz yerin kültürü ile alakalı yada sınava hzırlık derslerinden seçebilirsiniz.
Daha fazla bilgi için Daralt

Bu kursu nerede almak istersiniz?

Şehir ve okul hakkında daha fazla bilgi edinmek için yurtdışında öğrenim yerinizi seçin.

Ef'nin Öğrenme Garantisi

Yoğun programlarda bütün derslere katılmanız ve ödevleri tamamlamanız durumunda her altı haftada bir seviye ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz. EF Efekta™ Öğrenim Sistemimizin etkinliğinden öyle eminiz ki, ilerleme sağlayamazsanız, bu ilerlemeyi sağlayana kadar ücretsiz eğitim alabileceksiniz.

 • Belgelenmiş İlerleme

  Gelişmenizin belgesi ile altı haftada bir bir dil düzeyi ilerleteceksiniz. Dersler başlamadan önce ve bir yerleştirme testi, ilerleme testi ve mezuniyet testi içeren EFSET paketi ile dil becerilerinizi ölçüyoruz.
 • Başarının kanıtı

  EFSET Başarı Sertifikası, son EF test puanları ve EF Ders Sertifikası gibi akademik başarı portföyüyle eve dönün. Özgeçmişinizi tamamlayın ve resmi dil sınavıyla üniversiteler ve işverenlere kazandığınız ilerlemeyi ispatlayın.
 • EF'nin Araştırma Ağı

  EF, öğrencilerin dil öğrenme biçimini temel olarak iyileştirmek için üst düzey üniversitelerle işbirliği yapıyor.Ağ bilim adamları, dilbilim, öğretim, teknoloji, test ve kültürel dalıcılık alanlarındaki ilerlemeleri keşfediyor. Dil öğreniminin geleceğini şekillendirecek araştırma ve yenilik yapmaya kararlıyız. EF Araştırma Ağı üyeleri arasında şunlar yer almaktadır: Cambridge Üniversitesi, Harvard Eğitim Enstitüsü, Pekin Üniversitesi, Tokyo Üniversitesi, EF Öğrenim Laboratuarı.
Fiyat teklifi

Bir sonraki adıma geç

Ücretsiz kataloğunuzu isteyin
Ücretsiz fiyat teklifi isteyin