Nisan başlangıçlı sınırlı sayıdaki yerimiz için 0850 202 10 00 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
EF Üniversite Hazırlık Programı
EF Üniversite Hazırlık Programı

EF Üniversite Hazırlık Programı

Kendinizi üniversite için gereken akademik bilgiler ve dil becerileri ile donatın.
30/32 Ders/Hafta
(40 dakika/ders)
  • Seviyeler
    Orta Üstü / İleri
  • Süre:
    9 ay / 11 ay
  • Başlangıç tarihleri
    Eylül/Ocak/Nisan/Haziran

Başarılı olabilmek için beceri kazanırsınız
EF Üniversitesi Hazırlık Programımız, sizi yüksek öğrenimin zorluklarına hazırlar. Bu 6-9 ya da 11 aylık program, önceki eğitiminiz ile seçilen uluslararası üniversiteniz arasında beklenen arasındaki boşluğu kapatır. Uygun öğrenciler için altı ayda bir hızlı gidiş seçeneği mevcut.

İhtisas kursları Yazılı
Eleştirel düşünme ve grup çalışması gibi temel çalışma becerilerini öğreneceksiniz, ayrıca IELTS ve TOEFL da dahil olmak üzere kabul için gerekli gerekli yeterlik sınavlarına hazırlanıp alabileceksiniz.. Aynı zamanda size yerel gelenek ve eğitim sistemleri hakkında genel bir bakış sunacaktır. Ayrıca, Uluslararası İletişim, Sanat, Bilim, Mühendislik ve daha pek çok konularda akademik kurslarla yaptığınız çalışmaları uzmanlaştırabilirsiniz

Garantili yerleşimi
başarıyla programını tamamlayan öğrenciler İngiltere, ABD, Avustralya, İrlanda, Kanada, Almanya ve Fransa'da bizim 150 ortak kurumların birinden kabul garantilidir. Başarılı olmanıza yardımcı olmak için, özel bir Üniversite Yol Danışmanı Uygun lisans programları bulma üniversiteler ziyaret ve uygulama malzemeleri ve süreler ile yardımcı dahil, üniversite başvuru süreci hakkında size bilgi.

Prestijli ortak üniversiteler
dünya çapında üniversiteler ve enstitüler ile güçlü ilişkiler, seçenekler mümkün olan en geniş seçim olanağı sunmaktır. kanıtı sonuçlarımızda - bizim başarılı mezunlar% 100 partner üniversiteler birine tercihli giriş yaptılar veya Oxford Üniversitesi, University of Cambridge, London School of Economics ve Siyaset Bilimi gibi diğer prestijli üniversitelerine yerleştiler kazandık, Harvard Üniversitesi, Massachusetts Teknoloji Enstitüsü ve Sydney Üniversitesi.

EF Learning Guarantee
EF'nin Öğrenim Garantisi
EF'in Öğrenme Garantisi yoğun programlarda bütün derslere katılmanız ve ödevleri tamamlamanız durumunda her altı haftada* bir seviye ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz. Göstereceğiniz performansa göre daha hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. EF Method'tan öyle eminiz ki ilerleme sağlayamazsanız, ilerleme sağlayana kadar ücretsiz eğitim alabileceksiniz. *İngilizce dışındaki diller için değişiklik gösterebilir.