EF ile rezervasyon yaptırdınız ve sorularınız mı var? Bize 08502021000 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Bireysel Seyahat
Bireysel Seyahat

Bireysel Seyahat

Neler dahil
  • Kurs
  • Konaklama
  • Yemek
Yeni bir dil öğrenin, dünyayı keşfedin ve ömür boyu sürecek arkadaşlıklar edinin. Yıl boyunca her pazartesi günü başlayan 2 haftadan 52 haftaya kadar süren esnek kurslarımız ile seyahat edin.
13+ yaş
Tüm EF kampüslerinde 13+ yaş öğrenciler için geçerlidir.
Kişiselleştirilmiş programlar Eğitim programlarımız ihtiyaçlarınıza
Eğitim programlarımız ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmıştır. Kursunuz başlamadan önce yaptığımız dil seviye testiyle sizi dil seviyenize uygun sınıfa yerleştiriyoruz. Yoğun dil dersi almak istiyorsanız veya bir sınava hazırlanmak istiyorsanız kişiselleştirilmiş kurslarımız tam size göre.
Esnek seçenekler ve kesintisiz destek
Dil eğitimi programınızın süresi ve zamanına siz karar verin. 50 kampüsümüzde yıl boyunca her pazartesi günü başlayan Bireysel Seyahat programlarımız ve 10 dil arasından seçiminizi yapın. Uçak biletinden havaalanı transferine kadar birçok hizmetten yararlanın.
Bireysel bir deneyim
Konfor alanınızdan uzaklaşıp yurt dışında bireysel bir dil seyahatine katılmanız özgüven kazanmanızı sağlar. Yepyeni bir çevreyi tanıyacak ve uluslararası arkadaşlar edineceksiniz.
Hızlı öğrenme
Dil becerilerinizde ilerleme kaydedeceğinizi garanti ediyoruz. Yenilikçi öğrenim sistemimiz, etkili bir eğitim deneyimi sağlamak için geleneksel sınıf derslerini interaktif materyallerle birleştirir. Küçük sınıflarımız, öğretmeninizden bireysel ilgi görmenizi ve sınıf arkadaşlarınızla daha fazla konuşma pratiği yapmanızı sağlar.
Kültürel geziler ve aktiviteler
Aktivite koordinatörleri haftalık etkinlikleri, günlük turları ve hafta sonu gezilerini organize eder. Böylece en güzel yerleri keşfetmenizi sağlıyoruz.