EF ile rezervasyon yaptırdınız ve sorularınız mı var? Bize 08502021000 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Grup Seyahati
Grup Seyahati

Grup Seyahati

Neler dahil
  • Kurs
  • Uçak bileti & Havaalanı transfer hizmeti
  • EF Lideri
Her şey dahil paket programlarımızla ve EF Liderinin 7/24 desteği ile bir öğrenci grubuyla seyahat edin, uluslararası arkadaşlıklar edinin ve unutulmaz anlar yaşayın.
Her şey dahil eğitim paketi
Uçak biletinden havaalanı transferine, eğitimden yemek ve konaklamaya kadar her şey dahil yaz programlarımız mevcut. Uluslararası Yaz Okullarımızdan veya Uluslararası Dil Kampüslerimizden herhangi birinde dilediğiniz uzunlukta bir dil eğitimi programı planlayın.
EF Lideri eşliğinde
Seyahatiniz boyunca deneyimli bir EF Lideri her zaman yanınızda olacak. Ülkenizdeki havaalanında lideriniz ile tanışacak, gideceğiniz merkeze birlikte seyahat edecek ve eğitiminiz boyunca ihtiyacınız olan tüm desteği alacaksınız.
Deneyime dayalı öğrenme
Seyahatiniz boyunca deneyimli bir EF Lideri yanınızda olacak. Sizinle ülkenizdeki havaalanında buluşacak, gideceğiniz merkeze sizinle seyahat edecek ve seyahatiniz boyunca size destek sağlayacak. EF ile yolculuğunuz maceranızın bir parçası!
Kültürel geziler ve aktiviteler
Grup seyahati, dil becerilerinizi sınıf içinde ve dışında kullanmanıza odaklanır. Kursunuz başlamadan önce yaptığımız dil seviye testiyle sizi seviyenize uygun sınıfa yerleştiriyoruz. Aynı zamanda yeni arkadaşlarınızla yemek yerken, futbol oynarken veya EF Liderinizle şehri keşfederken dil pratiği yapmanızı teşvik ediyoruz.
Eğlenceli aktiviteler
Kültürel ve günübirlik geziler yenilikçi öğrenim sistemimizin bir parçasıdır. Paket programlarımız arasından seçiminizi yaparak ekstra etkinlikler ekleyebilirsiniz.