Erken rezervasyon fırsatları ile yerinizi şimdiden ayırtın!
EF Yoğun Kurs
EF Yoğun Kurs

EF Yoğun Kurs

Yoğun bir çalışma ile hızlandırılmış dil eğitimi programı
32 Ders/hafta
(40 dakika/ders)
16 Genel Dil Dersleri
04 Proje Dersleri
10 Özel İlgi Dersleri
02 Konferans Dersleri
 • Seviye:
  Başlangıçtan ileriye
 • Başlangıç Tarihi:
  Yıl boyunca her pazartesi günü
 • Süre:
  2 haftadan 52 haftaya kadar
 • Kurs sonrası online İngilizce dersi:
  Kayıttan itibaren
 • Kurs bitiminde online İngilizce kursu
  Her şey dahil 6 aylık yoğun İngilizce kursu.
 • Seyahat Seçenekleri:
  Bireysel Seyahat veya Grup Seyahati

Yurt dışında geçirdiğiniz sürede maksimum ilerleme göstereceksiniz. Bir dili akademik veya mesleki amaçla en kısa zamanda öğrenmek isteyen öğrencilere özellikle tavsiye edilir.

Haftada 32 sabah ve öğleden sonra dersten oluşan (toplam eğitim süresi 21 saat 20 dakika) son derece yapılandırılmış müfredatımız, hiçbir zaman güvenle konuşmanıza ve yazmanıza yardımcı olacaktır. Genel dil derslerimiz, dilbilginizi ve kelime dağarcığınızı dijital öğrenme ve sınıf temelli derslerin bir kombinasyonu aracılığıyla oluşturur. Proje oturumları, ilgi alanlarınıza göre hazırlanmış pratik çalışmalarla araştırma ve iletişim becerilerinizi daha da geliştirmenize yardımcı olacaktır.

EF Learning Guarantee
EF'in Öğrenme Garantisi
EF'in Öğrenme Garantisi yoğun programlarda bütün derslere katılmanız ve ödevleri tamamlamanız durumunda her altı haftada* bir seviye ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz. Göstereceğiniz performansa göre daha hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. EF Method'tan öyle eminiz ki ilerleme sağlayamazsanız, ilerleme sağlayana kadar ücretsiz eğitim alabileceksiniz. *İngilizce dışındaki diller için değişiklik gösterebilir.