Erken rezervasyon fırsatları ile yerinizi şimdiden ayırtın!
EF Genel Kurs
EF Genel Kurs

EF Genel Kurs

Çok yönlü bir dil eğitimi programı.
26 Ders/hafta
(40 dakika/ders)
16 Genel Dil Dersi

04 Proje Dersi 

04 Özel İlgi Dersi 

02 Konferans Dersi

 • Seviye
  Başlangıçtan İleriye
 • Başlangıç Tarihi:
  Yıl boyunca her pazartesi günü
 • Süre:
  2 haftadan 52 haftaya kadar
 • Kurs sonrası online İngilizce dersi:
  Kayıttan itibaren
 • Kurs bitiminde online İngilizce kursu
  Her şey dahil 3 aylık İngilizce kursu
 • Seyahat Seçenekleri:
  Bireysel Seyahat veya Grup Seyahati

Açıklama:
Dilin temel kuralları konusunda sağlam bir altyapı kazanacaksınız. Günlük dilde açık ve net iletişim kurmanızı ve her 6 haftada bir İngilizce dil seviyesi ilerlemenizi sağlayacak biçimde tasarlanmış olan bu program, haftanın 5 günü sabah ve öğleden sonra 26 ders (toplam eğitim süresi 17 saat 20 dakika) olarak uygulanır. Genel Dil Dersi ve proje derslerinin birleşimi, dili pratik alanlarda anlama ve konuşma becerilerinizi güçlendirmeye odaklanır.

Öğretim sistemimiz dijital öğrenmeyi sınıf temelli derslerle birleştirir ve genel dil derslerinden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur.

EF Learning Guarantee
EF'in Öğrenme Garantisi
EF'in Öğrenme Garantisi yoğun programlarda bütün derslere katılmanız ve ödevleri tamamlamanız durumunda her altı haftada* bir seviye ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz. Göstereceğiniz performansa göre daha hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. EF Method'tan öyle eminiz ki ilerleme sağlayamazsanız, ilerleme sağlayana kadar ücretsiz eğitim alabileceksiniz. *İngilizce dışındaki diller için değişiklik gösterebilir.