EF ile rezervasyon yaptırdınız ve sorularınız mı var? Bize 08502021000 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
EF Junior Kursları
EF Junior Kursları

EF Junior Kursları

Genç yaşta öğrencilere yönelik dil eğitimi.
20 Ders/hafta
(Ders/40 dakika)

Her şey dahil paket 

Junior kurslarımızda gençlerin ihtiyaçlarına uygun bir program oluşturulmuştur. Junior kurslarımızda;#39;ll paket programlarımızın bir parçası olarak konaklama, etkinlik ve geziler, benzeri olmayan eğitim müfredatımız, deneyimli eğitmenlerimiz ve uzman EF Lideri ile unutulmaz bir dil eğitimi deneyimi yaşayacaksınız.

  • Seviye
    Başlangıçtan ileriye
  • Yaş:
    10-14 yaş arası
  • Seyahat Seçenekleri:
    Her Şey Dahil Seyahat Paketi

Dersler, etkinlikler ve eğlenceli akşam ve hafta sonu etkinliklerinden oluşan eksiksiz bir program.

Açıklama:
Bu kurslar, haftada 20 dil dersiyle maksimum ilerleme sağlamak isteyen genç yaşta öğrenciler için ideal bir öğrenim ortamı sunar. Konuşma yoluyla akıcılığı artırarak, alıştırmalarla dil bilgisini geliştirerek ve cana yakın bir ortamda özgüven kazanmalarına yardım ederek günlük durumlarda rahat iletişim kurmaya odaklanır.

Bulunduğu merkezler

Isle of Wight, York, Cambridge Summer, Canterbury, Dublin Summer and Malta St. Paul's Bay.

EF Learning Guarantee
EF'in Öğrenme Garantisi
EF'in Öğrenme Garantisi yoğun programlarda bütün derslere katılmanız ve ödevleri tamamlamanız durumunda her altı haftada* bir seviye ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz. Göstereceğiniz performansa göre daha hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. EF Method'tan öyle eminiz ki ilerleme sağlayamazsanız, ilerleme sağlayana kadar ücretsiz eğitim alabileceksiniz. *İngilizce dışındaki diller için değişiklik gösterebilir.