Yurtdışı Dil Okulları ve Dil Kursları

Tüm yurtdışı dil okulları ve yurtdışı dil kursları bir değildir. Bizim sizlere sunduğumuz yurtdışı dil okulları birçok değişik yöntemi bir araya getirerek sizlere en ideal ve kaliteli öğrenim ortamını sunuyor. EFEKTA dil eğitim sistemi, düzenlediğimiz çok çeşitli sosyal aktiviteler, sınıf içi yenilikçi teknolojilerimiz ve sürekli yatırım yaptığımız online eğitim platformumuzla yabancı dili en ideal şekilde öğreneceğinizi garanti ediyoruz.

Neden Yurt Dışında Dil Kursu

Yurtdışında dil kursları ile alacağınız dil eğitimi, size o dili en iyi şekilde öğrenme imkanı sunar. Yurtdışında alacağınız dil eğitimi ile öğreniminiz sadece sınıf içinde kalmayacak, sınıf dışında da o dili konuşan yerel halk ve dünyanın dört bir yanından gelen sınıf arkadaşlarınızla pratik yaparken, dili yaşayarak öğreneceksiniz. Yurtdışı dil eğitimi sırasında dili sadece daha etkin ve hızlı öğrenirken ayrıca daha mükemmel bir telaffuzla dili konuşabileceksiniz. Yüzden fazla ülkeden gelen diğer öğrencilerle beraber yazma, konuşma ve dilin her öğesinde daha hızlı ve kalıcı bir gelişme göstereceksiniz. Üstelik yurtdışı dil eğitimi sonucunda alacağınız dünya çapında geçerli sertifika ile bir sonraki akademik ve kariyer adımlarınızda başarıya daha çabuk ulaşabileceksiniz. EF ile uygun fiyatlarla yurtdışı dil okulları ve kurslarımıza vakit kaybetmeden kaydolun, yabancı dilinizi bir adım ötesine taşıyın.

Yaş grubunuza uygun programı seçin

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı dil okulları arasından kendiniz için en doğru dil okulunu seçmek, öğrenmek istediğiniz yabancı dilde gelişmenizi etkileyecek olan en önemli noktalardan biri olacaktır. Sizlere sunduğumuz yurtdışı dil okulları, sizlere en deneyimli öğretmenler ile en iyi ders ve aktivite programlarını sunmak için dizayn edildi. Sömestr tatillerinizde, yaz döneminde ya da yılın dilediğiniz bir zaman diliminde, Avrupa'da Asya'da ya da dünyanın herhangi bir yerinde, dünyanın en iyi dil okulunda 2 haftalık, birkaç aylık ya da bir yıllık bir programla yabancı dil eğitimi almanız, geleceğinizi ne kadar ciddiye aldığınızı gösterir. Ayrıca, yurtdışı dil eğitiminizin hızlı, doğru ve bir o kadar da eğlenceli olacağını garantilemiş olursunuz. Yurtdışı eğitimde dünya lideri ve dünyanın en güvenilir yurtdışı dil okulu EF Education First, iletişim becerilerinizde de büyük fark yaratacak.

Hazırlamış olduğumuz yurt dışı dil okulları eğitim sistemi, öğrenme garantisi sağlayan EFEKTA isminde son teknoloji ürünü bir sistemdir. Tüm okullarımızda bu sistemle entegre, aynı kalite ve standartta eğitim veriliyor. EFEKTA, sınıf içi ve online laboratuvarlarda eğitimi destekleyen özel bir sistem. Metodolojisi ve kitapları her sene yeni gelişmelere göre güncelleniyor. Sınıf içi eğitimler interaktif ortamda yapılıyor ve sınıflarda eğitim alan öğrencilerin sayısı 15’i geçmiyor. Bu sistemle okuma, anlama, yazma ve konuşma becerileri eşzamanlı olarak destekleniyor ve gelişim ölçümlenebiliyor. Ayrıca düzenlediğimiz çok sayıda aktivite ve gezilerle de dili yaşayarak öğrenecek, bu sayede yurtdışı dil okulu deneyiminizi her anlamda maksimize etmiş olacaksınız. Aynı zamanda sizlere sağladığımız esnek kurs tarihleriyle yurtdışında dil okulu için kendinizi ve takviminizi zorlamanıza gerek kalmayacak. Yabancı dil eğitiminizi EF yurtdışı dil okullarından uygun fiyatlarla alın, karlı çıkın.

Yurtdışı Dil Kursları

Yabancı bir dili en iyi şekilde öğrenmek ve dili akıcı şekilde konuşmak, günümüz global dünyasında her zamankinden daha fazla önemli. Yurtdışı dil kursları size bir dili en etkin şekilde öğrenme fırsatı sunar. İngilizce, İspanyolca, Çince ya da Almanca, bir dili öğrenirken, öğrenme motivasyonunuz ve öğrenme verimliliğiniz oldukça önemlidir. Sizlere sunduğumuz yurt dışı dil kursları ile kaliteli bir eğitimi sınıf içinde alacak, sosyal aktivitelerle yurtdışı dil kursunuzu renklendirecek, ayrıca gittiğiniz ülkenin halkı ile entegre olarak dili daha akıcı bir şekilde konuşacaksınız. Üstelik yabancı dil kursunuz bitip eve döndüğünüzde de öğrenmeye devam edebileceksiniz. İster yurtdışı dil kursları ile yaz tatilinizde plaja yakın bir merkezimizde İngilizce öğrenmeyi hedefleyin, isterseniz Paris’te bir yıllık bir Fransızca eğitimi almak isteyin, EF’de her türlü hedefiniz için uygun bir yurtdışı dil kursu bulacaksınız.

YABANCI DİL KURSLARI

Yabancı dil eğitiminde hedeflediğiniz amaçlarınıza ulaşmanız için birçok faktörü ayrı ayrı düşünmeniz gerekir. Öncelikle, dil öğrenimi zaman alır. Şu anki seviyenizi de göz önünde bulundurarak, amaçladığınız seviyeye ulaşmanıza yeterli olacak uzunlukta bir dil kursuna kayıt olmanız gerekir. İkinci olarak, dil öğrenimi bolca pratik yapmayı gerektirir. Yurtdışında dil kursu alarak, en iyi şekilde gündelik pratiğinizi yaparken kendinize güveninizi kazanırsınız. Son olarak, bir dili öğrenmek için kararlılık şarttır. Biz, dil kurslarımız ile hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olma konusunda kararlıyız ve sizin hedefleriniz bizim her zaman önceliğimiz. Siz de aynı kararlılıkta yaklaştığınızda yurtdışı dil kursları ile hedeflerinize çok daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşacağınızı garanti ediyoruz. Uygun fiyatlarla, yurtdışında kaliteli dil eğitimi alma fırsatını kaçırmak istemiyorsanız, şimdi kurslarımıza kaydolun.