Programlarımız
Filtrele

Fransızca Dil Okulları ve Dil Kursları

Yurtdışına gidip dili yerinde kendi kültürünün içinde kolayca öğrenmek dururken, neden kendi yaşadığınız şehirde bulunan Fransızca kursu ile bir kursa gidip aylarca zorlanarak Fransızca'yı öğrenmeye çalışasınız ki? Paris veya Nice'teki Fransızca dil okulları arasından seçiminizi yapın ve Fransız dilini yaşayarak öğrenmeye hemen başlayın.

Hiç zaman kaybetmeden Fransızca dil okullarımıza kaydolun, uygun fiyatlarla Fransızca eğitimi fırsatını kaçırmayın. EF Fransızca dil kurslarında özel eğitim teknikleriyle Fransızcayı etkili bir şekilde öğretiyoruz.

Yaş grubunuza uygun programı seçin

Fransa'da Fransizca Dil Okulları

Fransızca dil okulları programlarımıza katılmak size çok şey katacak. İster Paris'te eğitim alın ister Nice'de bir dil okuluna gidin, asla tercihinizden pişmanlık duymayacaksınız. Sanatın başkenti Paris size birçok sanat eseri, benzersiz mimari, moda, yemek ve Parislilerin benzersiz hayat tarzını sunuyor. Sen nehrini, The Arc de Triomphe de l'Étoile'u ve Louvre müzesindeki başyapıtları gezerken Fransızcanızı da geliştirme fırsatını bulacaksınız. Kafe ve bistrolarda arkadaşlarınızla konuşurken, şehrin size sunduğu sokak sanatçıları, müzisyenleri ve pandomimcileri ile eğleneceksiniz. İster bir aile ile kalın isterseniz de derslerinize yakın bir yerde öğrenci evlerinde kalın Fransızca öğrenim sürecinizde kalacağınız yerde kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

Fransa'da Hayat

Fransa'da yıl boyunca güzel bir hava var ve zamanınızı genelde dışarda harcamak isteyeceksiniz. Fransızca dil okulundaki sabah kurslarımız iletişim becerilerine odaklanıyor ve sizi Fransızca konuşurken daha güvende hissetmenizi sağlıyor. Dünyanın en ünlü butiklerini gezerken, plajda harika havanın tadını çıkartırken ya da canlı gece hayatını yaşarken diğer öğrencilerle konuşmak için bol bol fırsatınız olacak. EF ile Fransızcayı öğrenmek zor değil, hemen programlarımıza kaydolun!

POPÜLER MERKEZLERİMİZ ARASINDAN SEÇİM YAPIN