Programlarımız
Filtrele

Avustralya Dil Okulları ve Dil Kursları

Eğer tam teşekküllü, merkezi bir yerde bulunan, deneyimli öğretmenleri ve dünyanın her yerinden gelen öğrencileri bulunan bir okul arıyorsanız Avustralya dil okulları tam sizin istediğiniz özellikleri barındırıyor olacak. Sizlere sunduğumuz Avustralya dil tüm yıl boyunca açık olmakla beraber, çeşitli şehirlerde her yaştan öğrenciye hitap eden kurslarıyla sizleri bekliyor.

Avustralya İngilizce kursu ile iletişime dayanan eğitimimiz sonucunda yerel halkla rahatça İngilizce konuşmaya başlamanız tamamen an meselesi. Hemen şimdi dil okullarımıza kayıt yaptırın, uygun fiyat seçenekleriyle Avustralya'da dil eğitimi alma fırsatını kaçırmayın!

Yaş grubunuza uygun programı seçin

Avustralya Dil Okulları

Avustralya dil okulları ile tamamen farklı bir ülkeyi keşfedin ve İngilizce becerilerinizi geliştirin. Dünyanın öncü kültürlerinden birinin, göz alıcı sahil manzaralarıyla birleştiği bu harika ülkede çok verimli bir şekilde İngilizce öğreneceksiniz. Sydney, Melbourne, ya da Brisbane. Hangi Avustralya dil okulunu seçerseniz seçin, deneyimli öğretmenlerinizle en kaliteli dersleri alacaksınız. Ama tabii ki tüm bu yolu sadece Avustralya'da dil okulu öğrencisi olmak için gelmeyeceksiniz. Dünyanın her bir köşesinden gelen öğrencilerle ve ülkenin yerlileriyle beraber bolca pratik yapmış da olacaksınız. 2017'da unutulmaz maceralar edinip ve kendinize güvenle ülkenize dönmeye hazır mısınız?

Herkes için bir şehir

Avustralya İngilizce dil kursları ile maceradan maceraya atlayacaksınız. Müzik tutkunları Sydney'in Bennelong Point bölgesinde bulunan ünlü Opera Binası'na hayran kalacak. Ya da, Avustralya'nın yerli hayvanlarını çok seven öğrenciler için Brisbane mükemmel bir şehir olacaktır çünkü Lone Pine Koala koruma alanı buradadır. Avustralya'da dil okulu çerçevesinde hangi merkezimizi seçerseniz seçin tek bir nokta ortak olacak: Avustralya'da dil eğitimi İngilizcenizi en hızlı ve en verimli şekilde geliştirecek, geliştirirken de sizlere ömrünüz boyunca asla unutamayacağınız macera ve kültür dolu anılar kazandıracaktır. Şimdi uygun Avustralya dil okulları fiyat seçeneklerine göz atın, EF ile işinizi şansa bırakmayın.