Programlarımız
Filtrele

Çin'de Üniversite Okumak

Çin'de üniversite eğitimi alarak diploma programını tamamlayan çok fazla yabancı öğrenci bulamazsınız. Bizlerin size sunduğu kurslar, Çin'de üniversite eğitimi alırken bir yandan da bu dili en iyi şekilde öğrenip, sizi kültürün, sanatın yani hayatın tam içine sokmayı amaçlıyor. Bu şekilde ülkenize döndüğünüzde, Çin'in size sunduğu her şeyi tam anlamıyla deneyimlemiş olacaksınız.

Yaş grubunuza uygun programı seçin

Çin'de Üniversite Eğitimi

Çin'de bir akademik yıl boyunca kalın ve dünyanın birçok ülkesinden gelen öğrencilerle birlikte kalarak tarih ve sanat gibi birçok alanda ders alma fırsatını yakalayın. Çin'de eğitim almak için hangi programımızı seçerseniz seçin, Mandarin bilgileriniz küçük sınıflarımız, tecrübeli eğitmenlerimiz ve Çinli öğrencilerle sürekli etkileşiminiz sayesinde hızlıca gelişecek. Eğer Çin'de Çince eğitim veren bir üniversitede ya da dünyanın bir başka ülkesinde Çince eğitim veren bir üniversitede eğitim almak isterseniz kendinizi Çin'de üst düzey bir kursa kaydolmaya hazırlayın.

Çin'de Okumak

Çin'de üniversite okumak ve Çinceyi kendi ülkesinde öğrenmek için Çin üniversite hazırlık kurslarımızdan birine katılarak Mandarin'i kolayca öğrenebilirsiniz. Çin'de yaşamaya başlayarak Çince'nin inceliklerini hızlıca öğrenmeye başlayabilirsiniz. Dersleriniz boyunca yalnızca kendinizi öğretmenleri dinleyerek geliştirmeyecek aynı zamanda iletişim kurarak interaktif bir şekilde Çincenizi geliştireceksiniz. Çin'de kaliteli bir üniversiteye yerleşmek yabancı birisi için karmaşık bir süreç olabilir, üniversite hazırlık kurslarımıza katılarak Çin'de üniversite kabul için gereken bilgileri de edinmiş olacaksınız. O nedenle Çin'de okumak veya yüksek lisans yapmak istiyorsanız şimdi uygun fiyatlarla kurslarımıza kaydolun!

POPÜLER MERKEZLERİMİZ ARASINDAN SEÇİM YAPIN