Programlarımız
Filtrele

Kanada'da Üniversite Okumak

Kanada'da üniversite eğitimi alarak geleceğinizi garanti altına almış olacaksınız. Bir çok alanda sizlere kurslar sunarak sizi en iyi üniversitelere hazırlıyoruz. Dilerseniz kısa dönemli, İngilizcenizi geliştirmeye yönelik kurslarımızı alabilirsiniz, dilerseniz Kanada'da üniversite eğitimi lisans veya master programlarına yönelik akademik olarak hazır olmanızı sağlamak adına uzun dönemli programlarımızı düşünebilirsiniz.

Yaş grubunuza uygun programı seçin

Kanada'da Üniversite Okumak

Nefes kesen atmosferi ve doğal güzellikleriyle Kanada'da üniversite okuma ve yüksek lisans yaptığınız sırada size harika bir deneyim sunuyor. Kanada'da üniversite eğitimi almak önemli bir karar ama bir üniversiteye kabul edilmek için en iyi şekilde hazırlanmış olmanız gerekiyor. Kanada'da İngilizce hazırlık kursuna katılarak İngilizce becerilerinizi hızlıca geliştirebilir ve öğrenci hayatı yaşamanın tadını çıkarabilirsiniz. İngilizce kelime bilginizi geliştirirken ve arzu ettiğiniz sınavlara hazırlanırken Kanada'da üniversite okumak için gerekenleri daha yakından öğrenebilirsiniz. Programlarımızı tamamladığınızda sizi garantili olarak Kanada'da anlaşmalı olduğumuz üniversitelere yerleştiriyoruz. Şimdi Kanada'da üniversite hazırlık için kurslarımıza kaydolun, EF ile pişmanlığa yer yok.

Kanada'da Yüksek Lisans

İster değişim öğrencisi olarak gelmiş ister Kanada'da lisans veya yüksek lisans eğitimi almak için üniversite hazırlık programlarımıza katılarak gelmiş olun Kanada'nın size sunduğu imkanlar ve doğal güzellikler iyi zaman geçirmenizi sağlayacak. İster Toronto isterseniz de Vancouver'ı seçin, Yüksek lisans yaparken Kanada'nın zengin akademik kültürü ile akademik anlamda bilgilerinizi genişletirken farklı bir hayat deneyimi kazanma şansı yakalayacaksınız. Dünyanın refah düzeyi ve yaşam kalitesi anlamında gelişmiş ülkelerinden birinde Kanada üniversitelerinde eğitim almak istiyorsanız, şimdi üniversite hazırlık programlarımıza uygun fiyatlarla kaydolun!