Programlarımız
Filtrele

Yeni Zelanda'da Üniversite Okumak

Yeni Zelanda üniversiteleri öğrencisi olmak için mutlaka iyi seviyede bir İngilizce'ye sahip olmak gereklidir. Yüksek kaliteli üniversiteleriyle, mezuniyetinizi takiben en iyi şirketlerden iş teklifleri almanız çok daha kolay olacak. Yeni Zelanda üniversiteleri sizlere harika bir eğitim sunmakla beraber aynı zamanda yoğun ve eğlenceli bir sosyal hayat, inanılmaz güzellikte bir doğa ve unutulmaz hatıralar deneyimlemenizi sağlayacak.

Yaş grubunuza uygun programı seçin

Yeni Zelanda'da Üniversite

İster Yeni Zelanda'daki bir üniversitede bir ders almak isteyin, ister exchange programı dahilinde bir sömestr yurtdışında eğitim almak isteyin isterseniz de bir gap year deneyimi yaşamak isteyin, tercihiniz ne olursa olsun Yeni Zelanda'da size uygun bir kurs olduğuna emin olabilirsiniz. Esnek kurslarımız ihtiyaçlarınıza uygun olarak ayarlanabilir. Böylece amacınız doğrultusunda İngilizcenizi geliştirecek, Yeni Zelanda'daki hayata uyum sağlarken birçok arkadaş edinecek aynı zamanda isterseniz iş bulmak için arayışa bile girebilirsiniz. Yeni Zelanda'da üniversite okumaya başlayarak başarıya giden yolda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Yeni Zelanda Bambaşka Bir Deneyim

Doğa ve macera tutkunuysanız Yeni Zelanda'da üniversite okumak ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla uyacak. Yurtdışında üniversite eğitimi almanın yalnızca akademik faydalarından değil aynı zamanda sosyal yanlarından da yararlanmış olacaksınız. Evinizden çok uzakta yeni bir ülkede daha bağımsız bir hale geleceksiniz. Birçok farklı ülkeden gelen öğrencilerle kalıcı arkadaşlıklar edineceksiniz. Yeni Zelanda'da lisans veya yüksek lisans eğitimi alırken dünyanın en güzel ülkelerinden birinde yaşama fırsatını yakalamış olacaksınız. Yeni Zelanda'da üniversite hazırlık kurslarına uygun fiyatlarla katılma fırsatını kaçırmayın!

POPÜLER MERKEZLERİMİZ ARASINDAN SEÇİM YAPIN