Yurtdışı Eğitim: EF Rehberi
  • 0 (850) 202 10 00

Toronto'da Dil Okulları

Toronto'da EF'le İngilizce Öğrenin

Etnik çeşitliliğin en çok olduğu şehirlerden birisi olan Toronto’ da İngilizce öğrenmenin keyfini çıkarın! 1985 yılında hizmete başlayan Toronto' da dil okullarımız modanın merkezinde,kafelere,barlara ve alışveriş merkezlerine çok yakındır.

Kurslarımız

Aşağıda okuyacağınız Toronto’ da verilen dil kurslarımızın özet halidir. Lütfen daha fazla bilgi için online broşür talebinde bulunun ya da bizlere 0212 292 34 55 veya 0216 363 33 15 nolu telefondan ulaşın.

Toronto'da Yaz Kampları

(13-16 yaş arası için)

Yaşça küçük olan öğrencilerimize yaz kamplarımızı öneriyoruz. Tüm yaz kampı öğrencilerimiz aile yanında konaklama yaparalr.

Toronto'da İngilizce Kursları

(16 yaş ve üzeri yaş grupları için)

Modern Toronto okulumuzda isterseniz 1 ay isterseniz 6 ay kalın her iki sürede de bu canlı şehir hayatının içine çekileceksiniz.

  • Genel ve yoğun olmak üzere İngilizce kurslarımızın yoğunluğu ikiye ayrılır.
  • Cambridge ve TOEFL gibi sınavlara hazırlanabilirsiniz.
  • Kanada firmalarından birisinde staj yapma imkanına sahip olabilirsiniz.
Toronto'da Konaklama

Toronto' da ingilizce öğrenmenin en etkili yollarından birisi de aile yanı konaklamadır. Ailelerimiz okula otobüs ile 45 dakika mesafededir.

Toronto' da yurtdışı eğitimi tercih ettiniz ve daha özgür bir konaklama seçeneği istiyorsanız eğer öğrenci rezidanslarını da inceleyebilirsiniz. Okula sadece 15 dakika uzaklıktaki bu yurtlar 4 kişilik odalara sahiptir.Daha sakin bir yaşam için 2 kişlik dairelerde tek kişilik odaları da tercih edebilirsiniz. Bu rezidansımız ise okula otobüsle 20 dakika mesafededir.